Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sprawdzone ustawienia sterownika RK-2006LPG2

26 Sie 2016 21:45 2259 6
  • Poziom 22  
    Koledzy zaczynam przygodę z piecem wyposażonym w palnik na pellet i sterownikiem RK-2006LPG2 W związku z tym mam pytanie czy ktoś posiada piec w/w sterownikiem i już trochę przetestował ustawień w sterowniku . Bo mam kilka pytań
  • Poziom 2  
    Witam
    Mogę zapytać jakiej firmy palnik posiadasz?
    Ja mam z firmy Eco-palnik o mocy 25 KW ze sterowaniem Plum 850, ogólnie jestem zadowolony z działania ale chętnie wymienię się uwagami.
  • Poziom 22  
    Kolego mam palnik biopalnik-25 wyprodukowany przez eko-hurt tylko moc ograniczona ( nie wiem w jaki sposób ) do 15kW. Hmm ciężko mi się wypowiedzieć czy jestem zadowolony . Jak na razie wszystko pracuje bez problemu tylko trochę przeraża mnie spalanie bo 30kg/24h a nie ma jeszcze mrozów. Dom to 100m^2 . Z tego względu nasuwa mi się pytanie czy mam dobrze ustawiony sterownik
  • Poziom 2  
    Ja ogrzewam moim palnikiem 2 domy jeden stare budownictwo z kamienia okna drewniane niezbyt szczelne i nowy dom w technologii ściana 25 cm suporex plus styropian 14 cm.
    Obecnie spalam ok 200 kg tygodniowo czyli ok 28 kg na dobę. (lokalizacja Włoszczowa).

nowy dom o powierzchni 100 m2 a stary ok 75 i trzeba uwzględnić że są straty na przesyłaniu ciepła do drugiego domu. Domy są połączone 15 m rurą preizolowaną
  • Poziom 22  
    Kolego patrzyłem w instrukcję od twojego palnika i ustawienie dostępne sa podobne do moich więc mógłbyś się podzielić informacją jak masz ustawiony sterownik ?
  • Poziom 2  
    I jak kolego zweryfikowałeś soje ustawienia pomogło coś ze spalaniem?