Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica Optimum 600 - Nie startuje.

27 Sie 2016 08:41 948 3
  • Poziom 13  
    Witam.
    Jeżeli temat założyłem w złym dziale proszę lub źle dodałem filmik o przeniesienie ( temat zakładałem z tel. nokia e52 :P ).

Otóż mam problem z pralką Amica Optimum 600 mianowicie po włączeniu do prądu oraz wybrania programu + pranie szybkie pralka w ogóle nie startuje ani nie słychać aby blokada drzwiczek się załączyła, więcej zobaczycie na załączonym filmiku. Dodam tylko że dioda "pracuje" nie zgasła po otwarciu dzwiczek, dzieje sie tak zawsze i nie zależnie jaki program ustawie.

http://www115.zippyshare.com/v/vZqoLGrU/file.html

Jeszcze małe pytanie czy blokada dzwiczek z pralki Amica PD6010B422 podejdzie do amica optimum 600 ??

Proszę o pomoc co może być przyczyną.

Dziękuję, Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
  • Poziom 13  
    Witam ponownie. Przepraszam że dopiero odpisuje lecz brakowało czasu aby zajrzeć do drugiego mieszkania. Blokadę dźwiczek wymieniłem lecz problem pozostał teraz nawet nie reaguje na przycisk start. Wcześniej jakoś ja rozgryzlem i właczałem ja tak że odłączałem wtyczke co jest przy filtrze ustawiałem pranie i startowała później wtyczke wtykałem teraz ten sposób nie działa nawet start nie działa. Przepraszam za błędy ale pisze z telefonu. Panowie ktoś może ma jakiś pomysl co może być nie tak ? Dodam że moim okiem wygląda to tak jak by nie startowała przez to że nie zamyka dźwiczek tylko też jest dziwne to że wymieniłem ten mechanizm zamykania na sprawny mam też druga amice o której wspomniałem wyżej może z niej będzie pasować jakaś czesc która jest uszkodzona.

Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    Sprawdź kondensatory elektrolityczne na module programatora