Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hp laserJet 3320 wejscie w stan serwisowy

pawcio24 06 Jul 2005 19:50 1537 5
    pawcio24
    Level 20  
    witam
    potrzebna instrukcja serwisowa do tego modelu.

jak sie wchodzi w stan serwisowy, i gdzie dokonac ustawien lampy skanera (jak zwiekszyc jasnosc) chyba programowo bo nie ma potencjometrow.

z gory dzieki za wszelka pomoc
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    a_pawel
    Level 27  
    Jeśli mnie pamięć nie myli, to: wciśnij MENU/ENTER a potem klawisz "2" na klawiaturze i powinieneś wejść w menu serwisowe. Jeśli nie wejdziesz w ten sposób, to daj znać.
    Pozdrawiam
    pawcio24
    Level 20  
    w tym trybie nie ma interesujacych mnie funkcji, czy jest wejscie w glebiej w program tego hp np. zeby ustawic jasnosc palnika skanera.
    a_pawel
    Level 27  
    W tym menu serwisowym jest tylko to co widać (jest to drugie menu serwisowe). Do pierwszego można wejść z poziomu użytkownika w menu zwykłym - musisz pogrzebać.
    Pozdrawiam
    pawcio24
    Level 20  
    wyczyscilem lustra (b. dokladnie zero smug itp.) i wgralem nowy update,

po tych zabiegach skaner sie zeruje po paru zgrzytach za kazdym razem.

pytanie czy w maszynach od nowosci tez przy samym tarcie nastepuje pare zgrzytow i wyzerowanie skanera.

z gory dzieki za odpowiedz!!!
    xawier
    Level 29  
    Jakiś czas temu walczyłem z tego typu maszyną. Zobacz mój trzeci post:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic297841.html

Naciąg paska jest za mały (sprężynka za słaba)... W moim przypadku fabrycznie go naciągnęli jakimś drutem, ale i tak musiałem poprawić po nich. Teraz śmiga i nie zgrzyta ani razu

Powodzenia