Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes V klasa 2.8vr6 - chcę założyć silnik volkswagena 2.8 vr6

v klasa 2.8 28 Sie 2016 09:31 1338 4
  • #1 28 Sie 2016 09:31
    v klasa 2.8
    Poziom 3  

witam chce zmienic silnik w mercedesie v klasa 2.8 vr6 chce zalozyc z volkswagena 2.8 vr6 tylko jest pare modeli oznaczenia typu AAA AMY itd.a mercedes nie ma zadnego takiego oznaczenia w tym miejscu co wszystkie silniki volkswagena. pomocy prosze

Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
    Mod.[CameR]

0 4
  • #2 28 Sie 2016 09:36
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Jaki masz teraz silnik według oznaczenia w każdym sklepie motoryzacyjnym ci powiedzą jak kupujesz częśći.

Dodano po 33 [sekundy]:

I czemu chcesz założyć z wieśwagena, masz jakiś pewny a Twój klęknął?

0
  • #3 28 Sie 2016 11:25
    v klasa 2.8
    Poziom 3  

zaczeło sie ze stukało cos jak przyspieszałem pod obciązeniem odpuszczajac gaz znikało tak jak strzela przegub myslalem ze to przeguby wymienilem i nic polosie wymienilem i nadal stuki mialem wade skrzyni biegow wiec zmienilem skrzynie ktora czekala w garazu i nadal identyczne stuki wiec zaczelem szukac w silniku znalazlem ze napinacz rozrzadu ten gorny sie blokowal i ze to strzela lancuch jeszcze przy okazji znalazlem urwany w polowie bolec co slizg na nim sie trzyma wszystko powymienialem zlozylem pewny ze bedzie ok ale naszczescie nie zalozylem filtra powietrza i dzwieki oczywiscie byly nadal tylko inaczej brzmialy bo filtr ich nie tlumil i okazalo sie ze to sa wybuchy w kolektor sacy zalamka (oczywiscie swiece przewody modul przeplywka zmienione ) nie ,mam juz pomyslu wiec wywalil bym ten silnik i cos innego zalozyl

0
  • #4 29 Sie 2016 12:36
    sebap
    Poziom 40  

Z jakiego powodu wybuchy? Masz instalację gazową? Przewody zapłonowe jakiej firmy?

0