Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Swieci kontrolka zacisku szczek w Suzuki Swift !

bobicek 06 Lip 2005 20:17 1722 5
  • Swieci kontrolka zacisku szczek w Suzuki Swift !

Poziom 10  

Witam
    Jadac prosto podczas jazdy delikatny ruch kierownica w lewo powoduje ze zapala sie czerwona kontrolka (!)[/color] nie mowiac juz o normalnym skrecie w lewo (swieci caly czas). Jadac idealnie prosto kontrolka znika- przy skrecie w prawo rowniez.
    Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem ??
    Co moznaby ew sprawdzic ??
    Slyszalem ze to moze byc cos z czujnikiem jak jest podlaczony do klockow (przetarty kabel ociera o cos i robi zwarcie) ale gdyby nawet to gdzei tego szukac :||[/b]

0 5
    Poziom 18  

uzupełnij płyn hamulcowy

0
    Poziom 29  

Na 100% niski poziom płynu.
    Co ciekawsze to ... czulszy jest czujnik jego poziomu na skręty w lewo.
    Sprawdź czy nie masz wycieków.

0
    Poziom 11  

Miałem kiedyś podobnie w volvo 340-okazało sie ze ktoś(może nawet ja w roztargnieniu) nie dokręcił korka wlewu-uzupełnień płynu hamulcowego co spowodowało jego wyciek,co w następstwie objawiało się zapalajacą kontrolką (!). Po uzupełnieniu płynu problem zniknął do dzisiaj.

0
    Poziom 23  

No i grubość okładzin na klockach i szczękach...Może końcóweczka została i po ich wymianie będzie wsio OK.. :)

0
    Poziom 29  

Mad Max napisał:
    No i grubość okładzin na klockach i szczękach...Może końcóweczka została i po ich wymianie będzie wsio OK.. :)

Nie wiemy który to rocznik autka.
    Przynajmniej do 1993-1994 r. chyba nie stosowano tego - w późniejszych modelach to .... nie wiem.

0