Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Ford Fiesta 1.8D strasznie trzęsie w środku.

Siton12 28 Aug 2016 21:36 1005 5
 • #1
  Siton12
  Level 8  
  Witam.Posiadam od kilku dni Fiestę 93r.Gdy odpalę silnik cała deska rozdzielcza i kierownica się trzęsie.Drugi problem występuje przy skręcaniu samochodem ,gdy skręcam kierownicą czuć jakby coś przeskakiwało lecz samochód skręca normalnie dodam że kierownica podczas jazdy prosto jest krzywo.Proszę o pomoc.
 • Helpful post
  #2
  darfur5
  Level 33  
  Tu może być wszystko np. poduszki zawieszenia silnika i skrzyni biegów, krzywe pół osie , wybite przeguby. Wygląda na to , że sprzedający zrobił autko na szybko i jak najtaniej się da , a ty się męcz człowieku.Kupiłeś je od osoby prywatnej czy z komisu ?
 • #3
  Siton12
  Level 8  
  Ja to auto dostałem.Auto stało kilka lat w krzakach i wiem ,że nie było oszczędzane przez poprzedniego właściciela.Dodam że zapala bez problemu i silnik ładnie pracuje a karoseria jest w niezłym stanie więc mi szkoda się pozbywać tego samochodu.

  Dodano po 1 [minuty]:

  Tylko gdy jest na biegu jałowym to strasznie trzęsie w środku i ta kierownica.
 • Helpful post
  #4
  darfur5
  Level 33  
  Sprawdz autko na stacji diagnostycznej (dobrej) np. Hiunday ul . poznańska, sprawdz luzy w zawieszeniu może to coś pomoże w rozwiązaniu problemu.Lub jak pisałem wcześniej zawieszenie silnika.
 • #5
  Siton12
  Level 8  
  Dzisiaj wjechałem na kanał i okazało się że poduszki pod skrzynią biegów i silnikiem są do niczego więc pewnie to one są przyczyną drgań.
 • #6
  Siton12
  Level 8  
  Problemem poduszki silnika.Były do niczego.