Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wózek elektryczny Town&Country - Wózek nie rusza.

Topyk 30 Aug 2016 18:08 1143 4
e-mierniki
    Topyk
    Level 9  
    Mam problem z wózkiem Town&Country 128. Wózek po włączeniu zasilania nie che ruszać. Akumulatory sprawdziłem i są w stanie idealnym (mają kilka miesięcy). Po włączeniu dioda na przycisku zasilnia gaśnie lub mruga (oświetlenie, wskaźnik naładowanie działają). W ogóle nie reaguje na manetkę prędkości. Ma ktoś może instrukcję obsługi tego wózka ?
  • e-mierniki
    Staszek49
    Level 35  
    Sprawdź połączenie manetki ze sterownikiem, może sterownik uległ awarii. Obadaj połączenia kablowe od akumulatorów, bezpieczniki i podłączenie do silnika.
  • e-mierniki
    Topyk
    Level 9  
    Sprawdziłem wszystkie połączenia miernikiem i nie ma żadnych przerw w obwodzie. Zmierzyłem sterownikiem rezystancję na potencjometrze prędkości i jest miedzy 390 ohm a 4,7 Komha. Światła świecą, akumulatory nówki, wyświetlacz działa, silnik sprawdzony na krótko działa, hamulec działa (sterownika dochodzi sygnał, że jest wyłączony). Jedyne co to gdy włączam zasialanie to dioda na przycisku od włączania mruga 3 razy. Czasem mruga 2 razy a później 3 razy i tak na zmianę. Nie mam żadnej instrukcji obsługi. Może ktoś wie co to znaczy?
    andrzej20001
    Level 43  
    Walczyłem kiedyś z wózkiem i .......o dziwo nie było przy kluczyku magnesu z breloczkiem który odblokowywał jakiś kontaktron przy stacyjce.Pierdoła taka. Dzwoń na serwis takich sprzętów może coś podpowiedzą.... mi pomogli. Włączasz kluczyk brelokiem robi pik i gotowe. Takie zabezpieczenie dodatkowe.
    Topyk
    Level 9  
    Wozek dzialal bez zadnego breloczka. Przy stacyjce nie ma zadnego kontaktronu, ot zwykly wlacznik.