Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator AHD Revez HURRICANE 4x1080p Podgląd zdalny

michalsk8 30 Aug 2016 21:56 1569 17
Optex
    michalsk8
    Level 6  
    Witam Wszystkich!
    Jakiś czas temu zamotowałem u znajomego dwie kamery AHD + rejestrator Revex Hurricane. Znajomy ma przydzielony stały publiczny adres IP. Przekierowanie na routerze ustawione. Podgląd przez przeglądarkę internetową działa. Problem jest z podglądem z aplikacji mobilnej. Aplikacja zestawiła poprawne połączenie z rejestratorem tylko cały czas widnieje komunikat "Buffering.." i nic poza tym. Spotkalem się już z czymś podobnym. Wtedy wystarczyło jeszcze przekierować na routerze port, który w rejestratorze nazywał się "Monitor mobilny". Domyślny numer portu 34567. Ale w tym rejestratorze nie ma w ogóle czegoś takiego. Jest tylko port HTTP, Media port i port RTSP. Wszystkie z trzech wymienionych portów odpowiednio przekierowałem i nic. Dodam jeszcze że po zalogowaniu do rejestratora przez przeglądarkę na karcie przeglądarki widnieje napis NETSurveillance WEB. Nie wiem czy to nazwa oprogramowania rejestratora. Aplikacja mobilna, której próbowałem to MEyePro.
    Próbowałem też zestawić podgląd z urządzenia mobilnego poprzez stronę xmeye.net. Wpisałem numer seryjny rejestratora i zwraca tylko komunikat, że urządzenie nie jest podpięte do sieci. Może coś jeszcze trzeba ustawić na rejestratorze?
  • Optex
    Damian060709
    Level 12  
    W jednym dvr bedzie "mobile monitor" w innym Media port.
    Napisz jak masz skonfigurowaną sieć w rejestratorze. Bo z tego co piszesz to próbujesz łączyć się w tej samej sieci.
    Jaki adres IP wpisujesz w aplikacji Meye?
  • Optex
    sosarek

Level 43  
    michalsk8 wrote:
    Revex Hurricane

Co to takiego?
    michalsk8 wrote:
    Aplikacja mobilna, której probowałem to MEyePro.
    Próbowałem też zestawić podgląd z urządzenia mobilnego poprzez stronę xmeye.net. Wpisałem numer seryjny rejestratora i zwraca tylko komunikat, że urządzenie nie jest podpięte do sieci. Może coś jeszcze trzeba ustawić na rejestratorze?

Z tym nie będzie działać.
    Pozostaje kontakt z chińczykiem by podesłał lub udostępnił nazwę programu do obsługi tego "cuda".
    Swoją drogą co to za mania - ściągać chińczyki bo są 50zł. tańsze od tego co mamy na rynku i ma wsparcie techniczne?
    Damian060709
    Level 12  
    Nie rewex tylko revez:)

google wypluje alledrogo
    sosarek

Level 43  
    He, ciekawostka, swoją drogą jak napisałem wyżej - za 50zł miałbyś trybrydę BCS i zero problemów, rzeczywiście ma wsparcie dla xmeye.
    Spróbuj w nim znaleźć opcję uPnP(w ustawieniach sieciowych), tak samo w routerze, uruchom je, usuń przekierowanie portów(sam to zrobi).
    Masz w nim do konfiguracji opcję extra strumienia do podglądu przez sieć?
    michalsk8
    Level 6  
    Literówka z tym Rewex.
    Konfiguracja sieci w rejestratorze:
    IP: 192.168.0.200
    Maska: 255.255.255.0
    Brama: 192.168.0.1
    DNS: 192.168.0.1
    DNS2: 8.8.8.8

W aplikacji mobilnej wpisuje staly publiczny adres przydzielony przez uslugodawce.
    Damian060709
    Level 12  
    Zamiast 34567 ustaw 37777.
    sosarek

Level 43  
    Skoro działa po wpisaniu adresu w przeglądarkę i porty są dobrze przekierowane to na urządzeniu mobilnym także powinien być dostęp, wklej screena z ustawień sieci w tym rejestratorze(tam gdzie są porty itp.).
    michalsk8
    Level 6  
    37777 - nie pomoglo.
    Zaraz wrzucam screena
    User removed account
    Level 1  
    michalsk8
    Level 6  
    Rejestrator AHD Revez HURRICANE 4x1080p Podgląd zdalny

Do DMZ dodam jutro i dam znac co jak
    Damian060709
    Level 12  
    sprawdź w rejestratorze czy masz opcję SERWIS.
    Wklej ustawienie przekierowania na routerze.
    Rozumiem,że aplikacja jest na androidzie i łączysz się z zewnętrznej sieci np.mobilnej?
    jpl
    Level 34  
    Jakie porty przekierowałeś w routerze?
    Jaki jest IP routera w sieci wewnętrznej?
    W jakiej opcji routera przekierowałeś te kamery (port forwarding czy virtual server, czy port triggering)
    Jakie typy transmisji przekierowałeś? TCP? UDP? TCP i UDP ?
    michalsk8
    Level 6  
    Aplikacje mobilna uruchamiam na androidzie. W załączeniu screen z routera jeżeli chodzi o przekierowania. Oczywiście łączyłem się z zewnętrznego łącza mobilnego.
    Grigori310891
    Level 23  
    Witam czy problem rozwiązany? Mam identyczny problem i identyczną prawie adresację :) Próbowałem przez DDMS i innymi aplikacjami, nawet na pc aplikacje jak CMS, VideoWiever, IP camera nie wykrywają. Dodam że tam są kamery IP. z końcówkami 200-rejestrator 201 pierwsza kamera itp.
    Zmieniłem z http 80 na 81 / 8080 / 8000 i przez przeglądarkę jest dostęp do czterech kamer, tylko lichnie bo aby odtwarzać trzeba mieć quickTime. Ale dostęp jest, ustawiłem na DMZ to też jest dostęp. Zmieniałem
    Media port na 3777, 34567 a RTSP zmieniałem na 5554 i 554 i nic. A przy przekierowaniu portów dawałem Virtual server. Zależało mi tylko na dostępnie do rejestratora. Raz z sieci lokalnej udało sie przez xMeye jako że sam wyszukał lokalnie i znalazł rejestrator oraz kamery. Natomiast przez globalną lipa...

Tak wygląda jedne z menu. Rejestrator AHD Revez HURRICANE 4x1080p Podgląd zdalny

Dodano po 6 [minuty]:

Tutaj możliwe rozwiązanie. Tylko czy musi to być przez chmurę?
    Jutro sprawdzę.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2999654.html
    sosarek

Level 43  
    Grigori310891 wrote:
    Próbowałem przez DDMS i innymi aplikacjami, nawet na pc aplikacje jak CMS, VideoWiever, IP camera nie wykrywają.

A dlaczego te aplikacje miałyby działać z tym chińczykiem?
    Grigori310891 wrote:
    Raz z sieci lokalnej udało sie przez xMeye jako że sam wyszukał lokalnie i znalazł rejestrator oraz kamery. Natomiast przez globalną lipa...

Ciesz się że chociaż raz.
    Grigori310891 wrote:
    czy musi to być przez chmurę?

Jak masz stałe publiczne IP nie, nawet jak korzystasz z Neostrady/Netii jest opcja DDNS.
    Grigori310891
    Level 23  
    Jest stałe publiczne IP, Xmeye przetestowane na androidzie 4.3.3 i działa. Trzeba przez claud login i wpisać numer seryjny. Na komputerze z win7 najpierw z płyty CMS do dvr nie działał. Dopiero po zalogowaniu na xmeye.net pobraniu znów CMS (oprogramowanie) , po odpaleniu zadziałało.
    michalsk8
    Level 6  
    Witam ponownie.
    Twmat mozna uznac za zamkniety. Problem tkwil jednak w aplikacji mobilnej. Podglad zdalny dziala na aplikacji vMEyeSuper albo na XMEye. W aplikacji jako numer portu wpisujemy standardowo port oznaczony w rejestratorze jako media port. No i oczywiscie odpowiednie przekierowanie na routerze. To wszystko w temacie. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.