Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kingston 1GB SD - Uszkodzona płyta karty pamięci

30 Sie 2016 22:04 861 2
  • Poziom 12  
    Witam.
    Muszę odzyskać dane z uszkodzonej karty pamięci SD Kingston 1GB SC z chipsetem toshiba tc58nvg3d4ctg00. Została połamana. Niestety próba znalezienia uszkodzenia ścieżki na płytce graniczy z cudem więc pozostało kupno takiej samej pamięci made in Japan z żółtym lock lub przegranie jej zawartości za pomocą czytnika, którego nie posiadam. Proszę kogoś kto ma doświadczenie z takim rodzajem uszkodzeń o poradę czy przełożenie kości do takiej samej karty nie wymaże zawartości pamięci a jeżeli tak to jak można to zrobić bez jej uszkodzenia/wymazania. Dodam, że kupno takiej samej karty to też niezła sztuka. Już dwie kupiłem wydawało by się, że takie same jednaj różniły się kolorem przełącznika lock - ja mam żółty a tam były białe. W środku nie było takiego chipsetu tylko zalany chip i to wszystko.

Pozdrawiam
    Janusz
  • Poziom 13  
    Wrzuć może zdjęcia bo jakoś nie bardzo wiem co Ci chrupnęło w tej karcie.
  • Poziom 12  
    Kość nie jest uszkodzona jedynie uszkodzeniu uległa płyta karty. Nie mam jej teraz przy sobie. Później wrzucę na forum zdjęcia.
    Zależy mi na odczytaniu pamięci programatorem NAND lub przełożeniu tej kości do innej pamięci i odczytaniu.

EDIT
    W załączniku dodałem zdjęcia karty pamięci. Kingston 1GB SD - Uszkodzona płyta karty pamięci Kingston 1GB SD - Uszkodzona płyta karty pamięci Kingston 1GB SD - Uszkodzona płyta karty pamięci

Scaliłem. RADU23