Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor jako monitor do komputera

kawasaki12 01 Wrz 2016 14:50 522 2
  • #1 01 Wrz 2016 14:50
    kawasaki12
    Poziom 13  

Witam Serdecznie,
    Potrzebuję waszej pomocy przy wyborze telewizora, który miałby 2 funkcje.
    Mam monitor do komputera 27 cali, jednak mam aktualnie remont pokoju i wymyśliłem sobie taką sympatyczną opcję, że telewizor powiesze sobie na ścianę na wysięgniku i podłącze go do komputera, aby robił jako monitor do komputera, a kiedy chciałym pooglądać telewizje po prostu przełączyć się z pilota na TV.
    Dla mnie to świetna opcja. Potrzebuję tylko pomocy przy wyborze tego TV.
    Chodzi o to, aby był w dobrych pieniądzach, zależy mi na jakości obrazu i oczywiście minimum FULL HD, nie wiem czy przy podłączeniu do komputera jest potrzebne 4K, czy to coś zmieni? Chciałbym zrezygnować z różnych bajerów, jak SMART TV, czy inne nowoczesne rozwiązania, ponieważ to wszystko mam w komputerze. Zależy mi na:
    -Dobrym obrazie po podłączeniu do komputera, oraz oczywiście przy TV.
    -Rozsądne pieniądze.
    -Wielkość TV myśle, że maxymalnie 40 cali, pokój nie jest za duży, a też na większej wielkosci mysle, ze ciezej bedzie i grac i pracowac w jaki kolwiek sposob.
    -Chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.

• #2 06 Wrz 2016 01:30
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Oczywiście, że 4K przy kompie to podstawa, przecież z bliskiej odległości mniejszy piksel = wyraźniejszy obraz.
    Ile to jest - rozsądne pieniądze ?

• #3 06 Wrz 2016 03:27
    kawasaki12
    Poziom 13  

Myślałem o 1.5tysiąca złotych jako maxymalną cenę, jednak rozważe również troszkę przekraczającę mój próg produkty.
    Pozdrawiam.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson