Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT-I8190N - Brak możliwości hard reset oraz wgrania softu

Myrasz 01 Wrz 2016 19:49 693 2
  • #1 01 Wrz 2016 19:49
    Myrasz
    Poziom 19  

Witam,
    Jakiś czas temu wgrywałem nowszą wersję androida na S3 mini. Przeskok z wersji 4.1.2 na 5.1.1. Telefon pożyczyłem i przed zwrotem chciałem go zresetować do ustawień fabrycznych(z poziomu tele) lecz pojawił się problem - pojawił się bootloop z logiem Teamwin. Postanowiłem, więc wgrać przez Odina ponownie wersję 4.1.2 lub nieco nowszą, żeby telefon nie był tak zamulony jak z brandowanym (orange) andoroidem. Podczas flashowania przez Odina wygląda jakby wszystko przebiegło pomyślnie:

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Niestety po restarcie wymaganym przez Odina, znowu pojawia się logo Teamwin (cokolwiek to znaczy, bo od dawna nie używam Androida) i telefon znowu wpada w bootloop. Nie jestem w stanie zrobić wipe przez hard reset, bo nie pojawia mi się menu z wyborem opcji tylko w/w logo - nic się nie dzieje.
    Dodam, że telefon naładowany w 100%, próbowałem różnych wersji systemu, ale zawsze dzieje się to samo.
    Czy jest możliwość wipe'u z poziomu PC lub jakakolwiek inna metoda, która wyczyści telefon do cna i pozwoli zainstalować sprawną wersję androida?

0 2
  • #3 01 Wrz 2016 19:58
    Myrasz
    Poziom 19  

tino2003 napisał:
    Poszukaj wieloplikowego softu najwyższego jaki jest dostępny i powinno go ożywić. Bateria sprawdzona miernikiem?

na szczęście posiadam drugi identyczny aparat - S3 mini, baterię zamieniałem, bo wyczytałem, że potrzebne jest minimum 80% naładowania, więc bateria OK. - bez zmian na jednej czy drugiej.

EDIT:
    Rom wieloplikowy pomógł - dzięki wielkie! Zamykam

0
  Szukaj w 5mln produktów