Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy egzamin praktyczny E.24 Styczeń 2017

Dudster 12 Sty 2017 20:32 96051 402
    reidanmonster
    Poziom 1  
    Ma ktoś może arkusz egzaminu e8 ?
  • Relpol przekaźniki
    Kamiiil02
    Poziom 8  
    Ma ktos moze klucz odpowiedzi do egzaminu teoretycznego ? Czy wogole taki bedzie ?
    sokół54
    Poziom 9  
    smyzio napisał:
    33/40 mogło być lepiej, bo izi test, ale zdane jest :)

Dodano po 53 [sekundy]:

Wystrzelił ktoś na maksa?

Jeżeli dobrze pamiętam wszystkie odpowiedzi to wstrzeliłem się. :) Za 2 miesiące się ostatecznie okaże. Bądźmy dobrej myśli :)
    michalmiecz
    Poziom 10  
    Gratulacje wszystkim co zdali teorię.....teraz jeszcze kwestia praktycznego, będzie trzeba poczekać...
  • Relpol przekaźniki
    Trybo
    Poziom 11  
    E7 zdawałem w styczniu zeszłego roku, ale jestem ciekaw jakie w tym roku pytania były:) Pewnie sie pojawi za niedługo:) A na praktycznym, jak pamietam, było podłączenie silnika sterowanego z dwóch miejsc:)
    HUBERTTO20
    Poziom 8  
    Ma ktoś caly egzamin praktyczny e.24?
    adasko15
    Poziom 9  
    Posiada ktoś arkusz egzaminu e24 praktycznego typu d
    SebaSRS
    Poziom 11  
    Ma ktoś jakieś informacje jak wygląda klucz (może ktoś rozmawiał z nauczycielem który jest w komisji)? Jakoś sensownie stworzony, czy na podobnym "poziomie" jak egzamin?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    jozek123321
    Poziom 9  
    74% chyba gorszego wyniku nie można mieć :D . Swoją drogą ciekawe czy nie dałoby się tego jakoś naciągnąć na 75%. Pewnie zależy to od egzaminatora.
    jozek123321
    Poziom 9  
    Tydzień do wyników, jak samopoczucie panowie? :D Wiadomo czy te wyniki będą dostępne już rano, czy mają na to cały dzień?
    bodzio507
    Poziom 30  
    Gdzie dostępne?
    Jeżeli masz możliwość sprawdzenia przez internet bo podobno taka jest to są od rana.
    Jeżeli dostajesz w szkole to zależy od szkoły. Do szkoły powinny dotrzeć przed południem, ale nie wszyscy wydają je od razu.
    Jeżeli uczęszczałeś na kurs to kiedyś się dostawało pocztą, a teraz nie wiem jak to jest.
    MarcelKowal
    Poziom 18  
    Szkoły mają dostęp już w czwartek :) tylko nie pamiętam czy w czwartek dochodzą już papierki czy tylko po zalogowaniu widać. Chyba to pierwsze.
    Klint Estłód
    Poziom 9  
    Od której te szkoły mają dostęp?
    Kurde.. nie zdać teraz, ostatniego egzaminu przed końcem szkoły to masakra :/ Tymbardziej jak prawie na 100 % siadła teoria i wcześniejsze.
    jozek123321
    Poziom 9  
    Zdane na 100% :D zdało 6 osób z 14. Dwa wyniki po 72%.
    DawidSz9324
    Poziom 8  
    Zeby sie nie chwalić, praktyka zdana na 100% a teoria 85% :D
    dawidxi
    Poziom 11  
    Teoria 90%

Praktyka 87%

Myślę, że ładnie :)

3 kwalifikacje zdane, brakuje zatem tylko tytułu, na który będzie trzeba jeszcze troszeczkę poczekać
    jozek123321
    Poziom 9  
    Jeżeli ktoś zdał kwalifikację e.07 i e.08 a nie zdał e.24 może starać się o tytuł zwykłego elektryka?
    adasko15
    Poziom 9  
    jozek123321 napisał:
    Jeżeli ktoś zdał kwalifikację e.07 i e.08 a nie zdał e.24 może starać się o tytuł zwykłego elektryka?

Niestety nie może się starać na moje pytanie w OKE mnie wyśmiali :(
    Wallander4Ever
    Poziom 6  
    adasko15 napisał:
    jozek123321 napisał:

Niestety nie morzę się starać na moje zapytanie w OKE mnie wyśmiali :(

Być może nie śmieli się z zadanego pytania, a Twojej ortografii.