Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Overmax - Zawirusowany tablet, usuwanie systemu

bboysmile 04 Sep 2016 11:42 2679 13
    bboysmile
    Level 8  
    Witam jak w temacie, krótko, tablet jest strasznie zawirusowany i chciałbym usunąć z niego całkowicie system i wgrać od nowa, tylko nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak to zrobić. Czy mógłbym prosić o małą pomoc?
  • Helpful post
    tad_reula
    Level 16  
    Na stronie OVERMAXA - wsparcie techniczne - instrukcje i oprogramowanie. Tam wybierasz soft i instrukcję, jak to zrobić.
    bboysmile
    Level 8  
    Wybacz, ale jakby tam było to opisane, to bym skorzystał, byłem na ich stronie i sprawdzałem.

Niby jest program do tego zadania, tylko szkoda że on nie chce działać poprawnie.
    tad_reula
    Level 16  
    Ja na swoim tablecie Qualcore 7020 3G stawiałem nowy system ze strony ,którą podałem . Podaj model tego tableta ,sprawdzę .
    bboysmile
    Level 8  
    qualcore 1020 3g
    tad_reula
    Level 16  
    http://www.overmax.eu/product/21484/#item-product-support -są tam cztery pliki do pobrania : soft ,sterowniki(TOOL) ,soft instrukcja oraz czwarty plik ,który jest instrukcją obsługi tableta .Zrób dokładnie tak ,jak to jest opisane w [Qualcore 1020 3G Soft Instrukcja / Manual]. Jeżeli tablet nie jest uszkodzony ,musi działać .Może poproś kogoś bardziej otrzaskanego w temacie . Powodzenia !
    tad_reula
    Level 16  
    http://www.overmax.eu/product/21272/ - tam pobierz "Oprogramowanie oraz sterowniki do przeprowadzenia reinstalacji systemu"- rozpakuj , aż dojdziesz do pliku "Bin" i w tym pliku uruchom "UpgradeDownload.exe" i otworzy Ci się okno takie , jakie jest w opisie instalacji softu . Dołączam plik
    bboysmile
    Level 8  
    ok probuje to zrobbic

Dodano po 3 [minuty]:

nie wykrywa mi tableta :/
    tad_reula
    Level 16  
    Wysłałem plik na pw, bo admin może usunąć
    ToMeKx98
    Level 9  
    Jak nie chcesz się bawić w reinstalacja systemu to możesz wejść w recowery androida i wyczyścić ze wszystkiego a potem zrobić factory reset :)
    bboysmile
    Level 8  
    Czyszczenie i factory recover nic nie dallo niestety
    ToMeKx98
    Level 9  
    No to się jednak bez reinstala nie obejdzie. Dasz radę nic trudnego.