Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamiast Google wyskakuje mi jakieś youndo i jakieś reklamy

Korzonek83 04 Wrz 2016 11:51 510 8
  • #1 04 Wrz 2016 11:51
    Korzonek83
    Poziom 4  

Jak w temacie, skasowałem z programów i funkcji ale to się pojawia nadal, pomocy, może ktoś pomoże, mam program FRST.

0 8
  • Pomocny post
    #2 04 Wrz 2016 12:01
    Magajanes
    Poziom 8  

Ściągnij "ADW cleaner" ten programik przeważnie sobie radzi. Przeskanuj, później usuń to co znajdzie. Jak to nie zadziała to niestety nie wiem co dalej.

0
  • #3 04 Wrz 2016 12:17
    Korzonek83
    Poziom 4  

Robiłem CCleanerem i nic, teraz ściągam AVG antywirus ale wątpię czy pomoże :/

0
  • Pomocny post
    #4 04 Wrz 2016 12:20
    Magajanes
    Poziom 8  

Nie wiem po co prosisz tu o rady, skoro i tak robisz po swojemu... Napisałem ci jaki program masz ściągnąć... CC cleaner to narzędzie do sprzątania dysku, ADW cleaner usuwa robaki...

0
  • #7 04 Wrz 2016 12:35
    Korzonek83
    Poziom 4  

ok, spróbuję ten anti malware bo AVG nie chce mi się zainstalować :/

0
  • Pomocny post
    #8 04 Wrz 2016 12:39
    Magajanes
    Poziom 8  

Matko święta co za typ... Ściągnij ADW cleaner ... Robisz wszystko aby sobie nie pomóc. Jak pszczoła która wleciała do domu, ty jej otwierasz szeroko balkon a ona dalej wali w szybe...

0
  • #9 04 Wrz 2016 15:10
    Korzonek83
    Poziom 4  

Magajanes faktycznie pomogło mistrzu, Anti malware znalazł 938 zagrożeń dał do kwarantanny ale dalej było to ścierwo, ADW cleaner cudo pomogło, dziękuję, kłaniam się <EDIT>

Edytuję bo youndoo dalej się pojawia zamiast google, tylko tym razem bez ciągle wyskakujących "reklam", ADW cleaner po skanowaniu mówi, że jest 0 wirusów

Dodano po 2 [godziny] 16 [minuty]:

Przepraszam moderację, musiałem z "listy chrome" usunąć i działa, także jednak pomógł ADW cleaner, przepraszam dziękuję, temat do zamknięcia

0