Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo, Pioneer czy Denon - co wybrać?

04 Wrz 2016 13:00 2013 2
  • Poziom 11  
    Witam. Po kilkunastu latach pracy, padł mi amplituner Technics SA-DX930. I muszę coś znaleźć w jego miejsce w rozsądnej cenie. Znalazłem trzy model, które mnie interesują. Lecz nie jestem do końca zdecydowany na który konkretnie. Dlatego może ktoś by mógł mi doradzić w tej kwestii. Ktoś miał już do czynienia poniższymi modelami i zna ich plusy i minusy. Będę wdzięczny za pomoc.
    A oto wspomniane modele, które mnie interesują:
    - Onkyo TX-NR545;
    - Pioneer VSX-531B;
    - Denon AVR-X1200W.
    Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Po pierwsze, to każdy z tych amplitunerów zagra inaczej. Z jakimi głośnikami będą współpracować?
    Pioneer to najsłabszy model. 5 kanałowy(odpada atmos/druga strefa), bez wejścia LAN, no i te przyłącza głośnikowe...
    Onkyo i Denon to porównywalne modele, zarówno pod względem wyposażenia jak i funkcjonalności. Denon słabo radzi sobie z plikami wysokiej rozdzielczości po USB, zawiesza się, ma problemy z odczytywaniem. Poza tym dla mnie Onkyo lepiej sobie radzi w filmach jest bardziej efekciarskie, dynamiczne,a le w filmach o to właśnie chodzi.
    Jak dla mnie Onkyo