Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Onkyo, Pioneer czy Denon - co wybrać?

rad25 04 Sep 2016 13:00 2352 2
    rad25
    Level 11  
    Witam. Po kilkunastu latach pracy, padł mi amplituner Technics SA-DX930. I muszę coś znaleźć w jego miejsce w rozsądnej cenie. Znalazłem trzy model, które mnie interesują. Lecz nie jestem do końca zdecydowany na który konkretnie. Dlatego może ktoś by mógł mi doradzić w tej kwestii. Ktoś miał już do czynienia poniższymi modelami i zna ich plusy i minusy. Będę wdzięczny za pomoc.
    A oto wspomniane modele, które mnie interesują:
    - Onkyo TX-NR545;
    - Pioneer VSX-531B;
    - Denon AVR-X1200W.
    Pozdrawiam.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    s4home
    Level 20  
    Po pierwsze, to każdy z tych amplitunerów zagra inaczej. Z jakimi głośnikami będą współpracować?
    Pioneer to najsłabszy model. 5 kanałowy(odpada atmos/druga strefa), bez wejścia LAN, no i te przyłącza głośnikowe...
    Onkyo i Denon to porównywalne modele, zarówno pod względem wyposażenia jak i funkcjonalności. Denon słabo radzi sobie z plikami wysokiej rozdzielczości po USB, zawiesza się, ma problemy z odczytywaniem. Poza tym dla mnie Onkyo lepiej sobie radzi w filmach jest bardziej efekciarskie, dynamiczne,a le w filmach o to właśnie chodzi.
    Jak dla mnie Onkyo