Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak utworzyć własne foldery z plikami na androidzie?? SONY XPERIA SP.

04 Wrz 2016 18:28 2028 1
  • Poziom 9  
    Witam. Chcialam was zapytać jak tworzyć foldery (np na zdjęcia) w androidzie (sony xperia sp) ?

Niedawno kupiłam używany telefon. Była już zainstalowana m.in. aplikacja do przeglądania zdjęć - "Albumy". Nie dało się w niej niestety tworzyć folderów. Spróbowałam więc przenieść zdjęcia do folderów utworzonych poprzez nałożenie jednej aplikacji na drugą, ale co się okazało zdjęcia w ogóle nie mają opcji "przenieś".

Na jednej z dyskusji polecano pobrać Total Commander i foldery tworzyć na karcie micro SD. Pobrałam więc ten (i później kilka innych programów), włożylam kartę SD i jak się okazało żaden z nich nie widzi mojej karty SD (która bez problemu śmiga i jest od razu widoczna na Nokii 2700).

Zastanawiałam się też czy może po prostu nie wkładam źle karty więc na wszelki wypadek dodaję zdjęcie jak ją wciskam (przepraszam za jakość -.- )

Nie znam się na androidzie, do tej pory używałam w/w niezniszczalnej Nokii ;) Proszę więc was o pomoc :) Generalnie zależy mi przede wszystkim na możliwości tworzenia folderów, ale gdyby udało się że telefon zacznie też widzieć kartę SD byłoby super :)
  • Poziom 32  
    Witam. Zobacz po prostu w ustawieniach (pamięć) czy karta pamięci jest podłączona. Zainstaluj sobie menedżer plików - według mnie najlepszy jest ES File Explorer. Jest prosty w obsłudze i po polsku więc nie będziesz mieć problemów. Do zdjęć za to według mnie najlepszy jest Qiuck Pic - możesz tam szybko utworzyć folder i przenieść zdjęcia do niego.