Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows - Windows Server 2012 R2 - profile tymczasowe

ners777 05 Wrz 2016 19:22 945 0
  • #1 05 Wrz 2016 19:22
    ners777
    Poziom 1  

Witam.
    Mam problem z profilami tymczasowymi nowo utworzonych użytkowników na Windows Server 2012 R2.
    Od pewnego czasu logując się na nowo założone konta system uruchamia profil tymczasowy, co po wylogowaniu skutkuje usunięciem plików i ustawień danego użytkownika.
    Nie pomaga usuwanie z rejestru zdublowanych kluczy użytkownika ze ścieżką TEMP (pozostawiając właściwy klucz), ponieważ po ponownym zalogowaniu są one znów tworzone.
    Dzieje się tak z każdym nowo utworzonym kontem zarówno administratora jak i zwykłego użytkownika.

W dzienniku zdarzeń podczas logowania tworzone są dwa wpisy:

1) "System Windows nie może zlokalizować na serwerze kopii Twojego profilu mobilnego i próbuje zalogować Cię przy użyciu Twojego profilu lokalnego. Zmiany wprowadzone w profilu nie zostaną skopiowane na serwer po wylogowaniu. Przyczyną błędu mogą być problemy z siecią lub brak wystarczających praw zabezpieczeń.
    SZCZEGÓŁY - Nazwa użytkownika lub hasło są niepoprawne."

2)"System Windows nie może znaleźć profilu lokalnego i loguje użytkownika przy użyciu profilu tymczasowego. Zmiany wprowadzone w profilu zostaną utracone po wylogowaniu."

Proszę o pomoc ponieważ po wyczytaniu informacji w internecie nadal nie znalazłem rozwiązania mojego problemu, a strata ustawień i plików użytkowników jest w moim przypadku niedopuszczalna.
    Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :D

0 0