Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a6 c5 2,8 automat - błąd p0113

05 Wrz 2016 21:05 897 3
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich
    moje autko audi a6 c5 2,8 czasem ciezko pali czasem od strzała ,po podłąćzeniu pod kompa pokazuje błąd p0113 czyli czujnik temperatury zasysanego powietrza-sygnał wejsciowy za wysoki.czujnik wymieniony a problem pozostał.Podobno w przpływce jest czujnik tak samo odpowiadajacy za temperature powietrza,co ciekawe po rozłączeniu przepływki auto pali zdecydowanie lepiej i jeżdzi tak samo,myślałem ze bedzie mułowate a tu nic.Jedynie co zauważyłem to po odpiciu przepłyki nieda sie samodzielnie zmieniać biegi.Co proponujecie nowa przepływka sprawe załatwi, czy siedzi coś innego. pozdrawiam
  • Spec od samochodów
    Czym diagnozowałeś ??? I co mówią bloki pomiarowe ( czujnik wału , dawkę itp ) . Przepływkę sprawdzisz w bloku 003
  • Poziom 4  
    Witam
    Przeplywka zamieniona z drugiego auta,gdzie problem nie wystepuje.Błąd idzie wykasowac,ale po przejechaniu kilku kilometrow powraca.Wiec przeplywka odpada ,jutro jade do gazownika,moze dostaje za duzą dawke gazu i go zalewa dam znac .Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    witamu.auto odebrane od gazownika po sprawdzeniu ze strony gazu wszystko jest ok. Auto po zgaszeniu i paleniu od zaraz pali na strzała ,po odczekaniu 5-10 trzeba pokrecić cały czas mam problem z błedem czujnik powietrza zasysanego, co to moze być ?moze ktoś wie w jakim bloku sprawdzić temperature jaką podaje czujnik temperatury do ecu? przepływka działa prawidłowo ,a moze czujni połozenia wału co myslicie?