Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

netia - Działanie telewizji z Netii

hlukas3 06 Sep 2016 10:13 1023 2
    hlukas3
    Level 9  
    Witam
    Jestem zainteresowany nową ofertą telewizji.
    Posiadam obecnie już internet z netii do 10mb i jest OK
    Zastanawiam się nad wzięciem dodatkowo telewizji z netii oraz poszerzeniem internetu do 50mb.
    Mieszkam w Olkuszu w blokach.

Pytanie tylko jak wam się sprawuję telewizja z netii?

Słyszałem złe opinie (z różnych lat na forum) i chce się upewnić co do sprawności działania telewizji.
    maband
    Level 11  
    Hej.
    Akurat mieszkam w Tychach ale wydaje mi się że to nie ma nic do rzeczy.
    Co do telewizji to mojej mamie zakładałem tzn. dokupiłem pakiet tv do istniejącego internetu.
    Obecnie ma 50 MB i TV. Jeśli masz neta to nic już nie będą Ci ciągnąć dodatkowo tylko z routera do dekodera kablem sieciowym sygnał i wsio gra.

Raz tylko musiałem resetować router z netii bo nie było sygnału tv ale poza tym
    nie było awarii więc jak najbardziej polecam.Bardzo fajny tuner iplą,tvn itp i najważniejsze odtwarzacz filmów z usb - nie testowałem ale jest :-)

Aktualnie jest promocja do końca roku tv za free a net za 1 zł (chyba 3 miesiące)
    więc radze się sprężyć. Polecam.

A vectrę odradzam - sam posiadam - nie radzę się w to pakować.Mam drugi tuner od nich bo pierwszy się sypnął. Ogólnie jest nie najgorzej ale w porównaniu do netii blado wypadają.

Pozdrawiam.
    hlukas3
    Level 9  
    Właśnie podłączałem kiedyś koledze który własnie miał już internet z netii i przez 15 min testów śmigało super, ładny obraz super interfejs. Wystarczyło chyba tylko aktywować telefonicznie i wszystko śmigało.
    Czytałem opinie na internecie niestety dużo było z przed 2 lat i nie byli zadowoleni odbiorcy.
    Ja obecnie posiadam internet od 1,5 roku z netii i nie mogę narzekać jak na razie wszystko jest OK .

Może jeszcze ktoś podzieli się opiniami?