Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta microSD - jak odzyskać dane? Jakieś pomysły?

06 Wrz 2016 13:56 984 6
 • Poziom 12  
  Witam, mam taki problem z karta sd iż wczoraj działała w tel a dziś po resecie tel (bez karty w tel) nie chce jej czytać a na karcie jest cały backup. Karta służyła jako pamięć wewnętrzna pod Marshmallow. Również po włożeniu do komputera wyskakuje nieznany format i pytanie o formatowanie karty. I tu moje pytanie czy da się coś z nią zrobić bo programy do odzyskiwania danych albo jej nie widza albo odzyskują pliki których nie da się otworzyć. Dodaje screen z DMDE ale niestety reszta to dla mnie czarna magia.
 • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
  Sprawdź na początek co masz na $Noname 02. Obecne partycje wyglądają na utworzone przez telefon w nieczytelnym dla komputera systemie plików/typie partycji.
 • Poziom 12  
  W DMDE pokazywało ze ta pierwsza partycja Noname01 jest kopia tej Noname02. Tak wywnioskowałem, najdziwniejsze jest to że w telefonie bylo wszystko ok, zrobiłem backup na karte, wyjalem karte, zrobilem hard reset telefonu i juz nie czyta karty ani tel ani komp a w DMDE po pelnym skanie tez odzyskuje w sumie nic.
 • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
  Otwórz tą $Noname 02 i sprawdź jej zawartość w $Root. Jak ma kartę czytać, skoro na niej są jakieś partycje zrobione przez system android i do tego cała karta zmieniła styl partycji na GPT.
 • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
  A w folderze Android? Nie wiem co miałeś na tej karcie, więc ciężko mi stwierdzić. Jeśli co innego, to pozostaje wyszukiwanie jedynie.
 • Poziom 12  
  Na karcie było +/- 10gb danych, zdjęcia, filmy backup zawartości itd. dziwi mnie najbardziej to że w sumie to pokazuje że jest jedynie ok 16mb danych a reszta to co wyparowała