Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Deimic One - Szkolenia
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Informatyka lub elektronika studia

kujawkakuba 06 Wrz 2016 18:14 606 3
  • #1 06 Wrz 2016 18:14
    kujawkakuba
    Poziom 2  

Cześć, wiem, że już na elektrodzie często pojawiały się podobne tematy ale żaden do końca nie rozwiał moich umiejętności. Jestem teraz w 3 klasie gimnazjum chciałbym iść do liceum do klasy mat-fiz-inf a później na studia ale chciałbym wybrać już studia/przyszły zawód w kierunku którego chciałbym się kierować.

1. Cy warto iść do liceum
    2. Czy ktoś z was studiował na Politechnice Gdańskiej na wydziale ETI jeśli tak to jakie ma doświadczenia, czy "poleca".
    3. Na jakie studia lepiej iść informatyka czy elektronika lub elektrotechnika jeżeli lubię programować w arduino i chciałbym w przyszłości pracować w grupie/ zespole a nie sam zamknięty w garażu :->

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam.

0 3
  • Deimic One - Szkolenia
  • #2 06 Wrz 2016 19:37
    JacekCz
    Poziom 36  

Na marginesie Twojego pytania, czasem bywam w roli opiniującego zatrudnianych programistów, i jestem wredny, uwalam CV za "dysleksję".
    Zrób z tą informacją co uważasz. Może się przyda za 5 lat.

pozdrawiam.

0
  • Deimic One - Szkolenia
  • #3 06 Wrz 2016 19:47
    maurycy123
    Warunkowo odblokowany

kujawkakuba napisał:
    Cześć
    Cześć.

kujawkakuba napisał:
    wiem, że już na elektrodzie często pojawiały się podobne tematy ale żaden do końca nie rozwiał moich umiejętności.
    Chyba wątpliwości. Jak Ci rozwiejemy Twoje umiejętności to nawet od łopaty nie będziesz się nadawał.

kujawkakuba napisał:
    Jestem teraz w 3 klasie gimnazjum chciałbym iść do liceum do klasy mat-fiz-inf
    Najpierw się tam dostań.

kujawkakuba napisał:
    a później na studia
    To, że chcesz nie znaczy, że tak będzie.

kujawkakuba napisał:
    ale chciałbym wybrać już studia/przyszły zawód w kierunku którego chciałbym się kierować.
    Nie polecę Ci nic konkretnego. Za dwa lata zmieni się zapotrzebowaniu na fachowców.

kujawkakuba napisał:
    1. Cy warto iść do liceum
    Jak chcesz robić "studia" to musisz mieć średnie.

kujawkakuba napisał:
    Na jakie studia lepiej iść informatyka czy elektronika lub elektrotechnika
    Informatyka lub elektrotechnika.

kujawkakuba napisał:
    chciałbym w przyszłości pracować w grupie/ zespole a nie sam zamknięty w garażu :->
    Czyli chcesz być wykorzystywany.

0
  • #4 06 Wrz 2016 20:27
    kujawkakuba
    Poziom 2  

chodziło o wątpliwości a to, że muszę się tam dostać to wiem jestem na "dobrej drodze" tzn. czytałem jakie przedmioty biorą pod uwagę i są to przedmioty, które lubię, to, że nie musi być tak jak chcę to wiem ale sądzę, że łatwiej mi będzie osiągnąć cel jeżeli go sobie wyznaczę. Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź :D

Dodano po 4 [minuty]:

Zrób z tą informacją co uważasz. Może się przyda za 5 lat.

Dzięki za informację pewni się przyda na szczęście nie mam dysleksji, dysgrafii lub innych dysków :D to że nie jest łatwo w tej branży wiem. Jednak na szczęście mam już dziś pokończone różne kursy więc nawet jak w branży IT będzie mi ciężko to na czas szukania pracy będę mógł postarać się jeszcze w innym miejscu.

Dzięki za odpowiedz.
    Pozdrawiam.

0