Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wysuwanie plyty w sevilla rdm168

Pango 07 Lip 2005 15:28 995 6
  • #1 07 Lip 2005 15:28
    Pango
    Poziom 11  

witam
    cd wysuwa mi sie tylko na jakies 3 cm wczesniej przynajmniej 2 razy tyle,jesli nie zlapie sie od razu wciaga z powrotem po 1-2sek.
    czy mozna to samodzielnie naprawic?
    pozdrawiam

0 6
  • #2 07 Lip 2005 16:17
    orion
    Poziom 23  

prawdopodobnie ślizgają się wałki od wciągania płytki trzeba rozebrać mechanizm i dokładnie je umyć , ale jak tego nie robiłeś to po rozebrasniu możesz mieć problem ze złożeniem
    powodzenia
    pozdrawiam Darek

0
  • Pomocny post
    #3 07 Lip 2005 18:35
    grzegorz10
    Poziom 16  

Wystarczy wyciągnąć mechanike i od czoła jest dostęp do rolki jest napewno w tragicznym stanie. Trzeba ją wyczyscić i po wszystkim. Albo patyczkiem kosmetycznym co jest troszke pracochłonne, ja osobiście czyszcze miękką szmotką nałorzoną na coć płaskiego kawałek wąskiej blaszki zaokrąglonej na końcu by nie uszkodzić rolki i oczywiście nasączonej czymś osobiście nasanczam go Izopropanolem może być choćby spirytus kosmetyczny. Następnie kręcąc kulkiem z prawej strony mechaniki poprostu ja pomalu umyć i po bulu:)

z pozdrowieniami

grzegorz10

0
  • #5 08 Lip 2005 22:07
    olecki
    Poziom 27  

a ja stawiam na uszkodzenie mechaniki po 1 razowym nieumiejętnym wyciąganiu i jej wkladaniu...zapewne nie chciala zaskoczyc i cos pękło po prawej stronie mechanizmu....

0
  • #6 11 Lip 2005 12:26
    Pango
    Poziom 11  

mechanika nie byla wyjmowana !
    nie czyscilem bo nie mialem czasu :(
    a

0
  • #7 10 Sie 2008 17:49
    Pango
    Poziom 11  

hej