Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Drukarka laserowa kolorowa RICOH Aficio SP C430DN

magdalejna 08 Sep 2016 10:42 663 0
 • #1
  magdalejna
  Level 2  
  Sprzedam drukarkę laserową kolorową RICOH Aficio SP C430DN.
  Drukarka jest extra, bardzo wydajna, drukuje na grubym papierze 250g!, na folii, kopertach, piękne wydruki, bardzo (!) tania w eksploatacji (według obliczeń Centrum Druku koszt wydruku jednej strony kolorowej to 13gr!); szybkość drukowania 35 str w kolorze na minutę. Ze względu na wydruk wysokiej jakości na grubszym papierze - idealna do wszelkiego rodzaju zaproszeń itp.

  Drukarka kupiona 14go września 2015. Prawie nieużywana, tonery testowe jeszcze nie zużyte do końca, ma nawet folijkę fabryczną na wyświetlaczu ;) Ilość zrobionych wydruków: 3874 [Cz-b: 2261/ Kolor:1613].

  Drukarkę kupiłam w ramach dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, okazała się niestety zbyt profesjonalna jak na moje potrzeby. Moja działalność poszła w inną stronę niż przewidywałam, więc tak porządna drukarka nie jest mi potrzebna. Sprzedałabym ją wcześniej, ale musiałam odczekać rok, zgodnie z zasadami dofinansowania.


  Cena: 2700zł
  Z racji gabarytów drukarki preferowany odbiór osobisty, ale jeśli potrzebna jest dostawa w inne miejsce, proszę o kontakt, coś zaradzimy.

  POLECAM!
  [Sprzedam] Drukarka laserowa kolorowa RICOH Aficio SP C430DN
  /mam również do drukarki dodatkowe TONERY oryginalne - kupione także w ramach dofinansowania, nawet nie otwarte, w oryginalnych opakowaniach - ich wartość to 3060zł (24000stron A4 wg opisu producenta). W sprzedaży razem z drukarką mogę dać rabat/
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).