Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Drukarka laserowa kolorowa RICOH Aficio SP C430DN

magdalejna 08 Wrz 2016 10:42 441 0
  • #1 08 Wrz 2016 10:42
    magdalejna
    Poziom 2  

Sprzedam drukarkę laserową kolorową RICOH Aficio SP C430DN.
    Drukarka jest extra, bardzo wydajna, drukuje na grubym papierze 250g!, na folii, kopertach, piękne wydruki, bardzo (!) tania w eksploatacji (według obliczeń Centrum Druku koszt wydruku jednej strony kolorowej to 13gr!); szybkość drukowania 35 str w kolorze na minutę. Ze względu na wydruk wysokiej jakości na grubszym papierze - idealna do wszelkiego rodzaju zaproszeń itp.

Drukarka kupiona 14go września 2015. Prawie nieużywana, tonery testowe jeszcze nie zużyte do końca, ma nawet folijkę fabryczną na wyświetlaczu ;) Ilość zrobionych wydruków: 3874 [Cz-b: 2261/ Kolor:1613].

Drukarkę kupiłam w ramach dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, okazała się niestety zbyt profesjonalna jak na moje potrzeby. Moja działalność poszła w inną stronę niż przewidywałam, więc tak porządna drukarka nie jest mi potrzebna. Sprzedałabym ją wcześniej, ale musiałam odczekać rok, zgodnie z zasadami dofinansowania.

Cena: 2700zł
    Z racji gabarytów drukarki preferowany odbiór osobisty, ale jeśli potrzebna jest dostawa w inne miejsce, proszę o kontakt, coś zaradzimy.

POLECAM!
    [Sprzedam] Drukarka laserowa kolorowa RICOH Aficio SP C430DN
    /mam również do drukarki dodatkowe TONERY oryginalne - kupione także w ramach dofinansowania, nawet nie otwarte, w oryginalnych opakowaniach - ich wartość to 3060zł (24000stron A4 wg opisu producenta). W sprzedaży razem z drukarką mogę dać rabat/

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów