Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piła spalinowa Stihl 025 - nie odpala

piotruś 123 08 Sep 2016 12:18 2799 5
    piotruś 123
    Level 9  
    Witam. Posiadam piłę Stihl 021. Rozleciał mi się wał korbowy którego już nie można dostać. Zakupiłem nowy wał korbowy oraz tłok , cylinder, uszczelniacze, pierścienie. . Cylinder z tłokiem kupiłem taki by miała moc jak 025. Wszystko złożyłem i piła nie odpala.Świeca jest nowa, iskra jest . Przekładałem gaźnik do innej piły i działa bez zarzuty. Wlewałem paliwa do cylindra i tez nie chce odpalić.Przekładałem nawet koło magnesowe i tez nic. Proszę o poradę i pomoc. Włożyłem w pilę 300 złotych i nie działa.
    Piotr2608

Level 40  
    300 zł? To mało i najprawdopodobniej jest to Chiński wyrób. Na moje oko jest w układzie nieszczelność. Jak dla mnie szkoda byłoby pieniędzy, wolałbym dołożyć i kupić nową piłę niż męczyć się z tanimi chińskimi częściami.
    piotruś 123
    Level 9  
    Nowa piła kolego 025 kosztuje 1500 złotych . Więc trochę pomyśl zanim coś napiszesz
    Piotr2608

Level 40  
    Myślę i wiem ile kosztuje piła. Wiem też iż graniczy z cudem uruchomienie piły na zakupionych częściach. Zaraz się okaże iż piłę należy naprawić w serwisie lub pożegnać się z 300 zł i ze złomować starą kupując nową.
    User removed account
    Level 1  
    piotruś 123
    Level 9  
    piła odpalił była zalana.