Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes W210 2,7CDI 2002 rok po właczeniu zapłonu mruga lewy kierunek

Megawe 08 Sep 2016 16:06 1728 1
 • #1
  Megawe
  Level 34  
  Witam,
  po właczeniu zapłonu przy dźwigni kierunkowskazów w położeniu środkowym mruga lewy kierunkowskaz. Po włączeniu prawego, lewy gaśnie a prawy chodzi prawidłowo. Lewy kierunek mruga w polożeniu środkowym i po przełączeniu dźwigni w lewo. Ruszanie przełącznikiem nic nie daje tak samo włączanie i wyłączanie świateł awaryjnych.
  Mam moduł TEMIC 309872, 022 545 53 32 potrzebuje schemat lub informację którymi przewodami (jaki kolor i czy sterowanie jest plusem czy minusem) do modułu dochodzi informacja o włączeniu kierunków.
 • Helpful post
  #2
  Megawe
  Level 34  
  Z przełącznika kierunkowskazów jednym przewodem fioletowo- żółtym przekazywane jest załączanie kierunku prawego lub lewego do modułu TEMIC 309872 obok bezpieczników pod maską. . Do przełącznika dochodzi plus z bezpiecznika nr 3, 15 A przewodem czarno-białym. Przełącznik kierunkowskazów przy włączeniu w prawo zwiera te przewody bezpośrednio a w lewo przez opornik.
  Minimalne napięcie na przewodzie fioletowo-żółtym powoduje, że miga lewy kierunkowskaz. Po wyczyszczeniu przełącznika kierunkowskazów przestał migać lewy kierunkowskaz.  Moderated By T5:

  Doceniamy, że podałeś rozwiązanie problemu, Twój temat może być pomocny innym. Nagradzamy "Pomógł".