Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta mid1009e - Poszukuję softu do tego modelu z 3G

09 Wrz 2016 13:52 906 7
  • Poziom 9  
    Witam. Poszukuję softu do Manta MID1009E z 3G. Przekopałem internet ale nic nie ma, forum Manty nie działa a tam był. Może ktoś ma albo wie gdzie jest?
    Dziękuję i pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    No od kilku tygodni forum manty nie działa to fakt na FTP manty jest ale MID1009 sprawdź czy podejdzie ale chyba nie.
  • Poziom 9  
    Pobrałem ale w środku brak pliku img tylko kolejny rar a po wypakowaniu z dwadzieścia plików img o nazwie YJ10430 i podobnych jak to ugryź ? Kilkukrotnie wgrywałem softy do manty ale z tyloma likami się nie spotkałem .
  • Poziom 38  
    写码工具 - Write code tool -Narzędzie wprowadź kod
    升级工具- Upgrade tool - Narzędzie Aktualizacja

Po rozpakowaniu zmień chińskie krzaki nazwy folderów na np 1 i 2

w 1 folderze masz:
    SN_Write_tool_v1432.0.0.1
    w 2 folderze masz:
    -public_KEY_Downloads_20000_Time_20160609
    -WiseLinkTool_v3.9.0.37
    -User Manual(WiseLinkTool).pdf

Masz tam wszystko ładnie opisane co i jak o ile to pod ten model ROM jak nie to niestety musisz czekać jak ruszy forum manty.
  • Poziom 9  
    Dzięki wszystko poszło zgodnie z instrukcją tablet odpalił ale czarny ekran ikona ładowania i tyle mogę go tylko wyłączyć to działa .Ale i tak nieźle bo płyta działa .Czekam na uruchomienie forum manty a wiadomo dlaczego nie działa .
  • Poziom 38  
    Nie wiem może maja jakieś problemy z serwerem trzeba czekać.
  • Poziom 9  
    Jeszcze jedno mam drugi taki sam tablet czy istnieje program sposób by z niego zgrać soft kopie zapasową i wgrać na ten ??????
  • Poziom 9  
    Dziś włączyłem tablet i o dziwo tablet ożył?! 3g też działa czyli podejdzie ten Rom. Dzięki za pomoc