Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa Wi-fi po aktualizacji Win 10

09 Wrz 2016 16:14 5781 12
 • Poziom 3  
  Witam

  Zainstalowałem najnowszą aktualizację Windows 10 i od tego czasu mój komputer nie chce się łączyć z moją siecią wi fi. Posiadam modem Samsunga. Po zrobieniu diagnozy wyświetla mi błędy karty wifi i inne błędy. Aktualizacja sterownika karty sieciowej też nie pomogła gdyż mam najnowszy sterownik. Zaznaczam problem sie pojawił po ściągnięciu najnowszej aktualizacji Windows 10.
 • Poziom 31  
  deniswisn86 napisał:
  Zainstalowałem najnowszą aktualizację Windows 10

  Na jakim komputerze -laptopie ?
 • Poziom 28  
  deniswisn86 napisał:
  od tego czasu mój komputer nie chce się łączyć z moją siecią wi fi.

  Sprawdź czy nie włączył Ci się "tryb samolotowy" ?
 • Poziom 3  
  Nie to nie to tyle to ja wiem. Po ponownym zainstalowaniu win 10 nadal jest ten sam problem czasami się łączy ale częściej nie może się połączyć z siecią wi fi. Dodatkowo powiem, że smartfon mi się z tą sama siecią łączy bez problemu.
 • Poziom 31  
  A jaki zasięg masz może sygnał za słaby próbowałeś bliżej anteny ?
 • Poziom 3  
  To jest jakiś błąd systemu jestem pewien. W okienku centrum sieci i udostępniania także nie widzi sieci bezprzewodowej. Po włączeniu narzędzia do diagnozowania pisze ze brak połączenia kabla i że karta sieciowa jest wyłączona, co jest dziwne bo ja nie mam połączenia kablowego.
 • Poziom 31  
  A WiFi włączone z przycisku lub Fn-F.... oczywiście :D
 • Poziom 3  
  Nie te kwestie już sprawdzałem generalnie myśle że to może być sterwnik karty sieciowej. Mam karte Qualcomm Atheros AR9485 Wireless Network Adapter. Sterownik znalazłem tutaj https://www.atheros-drivers.com/download-driv...r-309-for-atheros-AR9485WB-and-Windows10.html.

  Ktoś wie jak go zainstalować. Bo nie ma pliku instalacyjnego. Dodam że problem pojawił się jak mi przerwało aktualizacje windows 10 w trakcie pobierania. na wszystkich innych kompuiterach i smartfonach wszystko dizął poprawnie.
 • Specjalista Sieci, Internet
  deniswisn86 napisał:
  Ktoś wie jak go zainstalować.

  Tego nie instalujesz - sterowniki "podajesz" przez menager urządzeń w sekcji "aktualizacja sterownika" i wskazujesz ręcznie katalog.
 • Poziom 28  
  deniswisn86 napisał:
  Zaznaczam problem sie pojawił po ściągnięciu najnowszej aktualizacji Windows 10.

  Rozumiem, że chodzi o tę aktualizację rocznicową ?
  Jeżeli tak, to masz 2 tygodnie na na jej odinstalowanie i powrót do wcześniejszego stanu. Jak nie znajdziesz innego rozwiązania to próbuj, może się powiedzie ?