Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Odzysk danych z karty pamięci micro SD

tygrysss 09 Wrz 2016 22:07 1263 2
 • Odzysk danych z karty pamięci micro SD

  #1
  Poziom 21  

  Witam, proszę o pomoc w odzyskaniu zdjęć (danych) z karty pamięci. Kopiowanie w trakcie zawiesiło się, karta pamięci została na "gorąco" wyjęta z czytnika. Obecnie po podłączeniu prosi o sformatowanie partycji. Oczywiście tego nie zrobiłem. Pobrałem DMDE oto screeny:

  Odzysk danych z karty pamięci micro SD


  tutaj z urządzen fizycznych:
  Odzysk danych z karty pamięci micro SD

  Proszę o pomoc - czy da się odzyskać zdjęcia? Pragnę nadmienić, że w temacie DMDE jestem laikiem, wiec prosiłbym o przeprowadzenie przez przysłowiowa rączkę, na zasadzie co gdzie jak kliknąć żeby nie narobić większych szkód. :)

  Widziałem podobny wątek - należało zaznaczyć $Noname 1 i z opcji na dole kliknąć przywracaj. Nie robiłem tego jeszcze - nie chcę czegoś skopać - do każdego przypadku należy podejść indywidualnie.
  Pozdrawiam.

  Edit - udało mi się otworzyć wolumin. Kopiuję obecnie dane. Domyślam się, że żebym mógł widzieć partycję muszę potem kliknąć przywróć i wszystko.

  Edit 2 - udało mi się ożywić kartę powyższym sposobem - opcja przywracaj tak jak opisałem na górze. Jeśli moderacja uzna temat za mało wartościowy można skasować.
  Pozdrawiam.

  0 2
 • #2
  Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

  Tuataj akurat trafiłeś na identyczne uszkodzenie jak w przeglądanym temacie, więc i naprawiłeś. Jeśli nie masz pewności, jako, że karta nie ma jakiejś dużej pojemności można dla bezpieczeństwa zawsze wykonać kopię posektorową do pliku.

  0
 • #3
  Poziom 21  

  Dokładnie trafiłem na podobne uszkodzenie :) Najpierw otworzyłem wolumin, zgrałem dane, a następnie mogłem cokolwiek kombinować. Będę pamiętał o kopii posektorowej. Bardzo pomocnym okazał się ten temat kolegi z forum: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3244957.html
  Pozdrawiam i dziękuję.

  0