Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV samsung 37C5000 - nie włącza się, świeci dioda

10 Wrz 2016 16:12 6840 6
  • Poziom 9  
    witam
    Mam uszkodzny TV jak w temacie, nie można go włączyć nie reaguje na przyciski świeci się czerwona dioda.
    Na forach wyczytałem że przyczyną może być uszkodzony zasilacz, wzrokowo nic na nim nie widać.
    Jak sprawdzić taki zasilacz? jakie napięcia powinny wychodzić?
    Może ktoś z was ma taki do sprzedania BN44-00351B?
    czy można zamienić ten zasilacz z innym? jest podobny z oznaczeniem 355 ma jedną wtyczkę inną drugą taką samą.

z góry dzięki za pomoc
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 4  
    Co do zasilacza to może być każdy byle zgadzała się wtyczka napięcie i amperaż
    A co do awarii to za mało informacji(niestety)
    Raczej to nie zasilacz bo inaczej lampka by się nie paliła
    Ewentualnie sprawdź przewód od zasilacza czy się w środku nie uszkodził (dość częsty przypadek) jeśli tak to wystarczy odciąć stary i dać inny (jakikolwiek)
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 9  
    Przewody i wtyczki sa dobre nie sa uszkodzone, sprawdzalem a zasilajacy po pinach sprawdzilem miernikiem
  • Poziom 4  
    Więc tak z samych opowieści niewiele pomogę najlepiej jak byś nagrał film jak włączasz tv
    Jakieś zdjęcia płytek też mile widziane
    Sprawdź czy elektronika nie jest zakurzona i czy w momęcie nastąpienia usterki nie wydobywał się smród spalenizny
  • Poziom 9  
    skorakora napisał:
    Więc tak z samych opowieści niewiele pomogę najlepiej jak byś nagrał film jak włączasz tv
    Jakieś zdjęcia płytek też mile widziane
    Sprawdź czy elektronika nie jest zakurzona i czy w momęcie nastąpienia usterki nie wydobywał się smród spalenizny

TV samsung 37C5000 - nie włącza się, świeci dioda
  • Poziom 9  
    usterka zdiagnozowana, uszkodzona płyta główna
    w autoryzowanym serwisie zapłaciłem za płytę 300 zł

zamykam temat