Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Amica AWSN10DA jak wejść tryb serwisowy,jak zdjąć od strony LCD moduł ste

Jcom2013 11 Wrz 2016 00:50 1410 5
  • #1 11 Wrz 2016 00:50
    Jcom2013
    Poziom 11  

Dzień dobry
    Co prawda zablokowali mi mój post.
    Więc piszę w innej sprawie, ale podobnej.

Posiadam pralkę Amica AWSN10DA

moduł sterujący do pralki amica
    SAP8046703

Zamierzam wszystko sprawdzić w trybie serwisowym.

Więc moje :
    Pytanie 1.
    a.
    Jak wejść w tryb serwisowy w pralce Amica AWSN10DA.
    A żeby sprawdzić, czy wszystko jest sprawne.

b.
    Czy kody serwisowe są dla wszystkich pralek Amica te same, jeżeli nie to prosiłbym o podanie kodów serwisowych do Amica AWSN10Da.
    Wiem, że każda pralka ma różne funkcje. Ale się pytam.

Pytanie 2.
    Znalazłem triak w pralce Amica AWSN10DA, tylko nie wiem jak wyjąć moduł sterujący SAP8046703 z pralki amica AWSN10DA.

A żeby nie uszkodzić mocowań modułu sterowania.

Moduł sterujący SAP8046703 z pralki amica AWSN10DA jest przymocowany na śrubie od góry to ok, ale jest jeszcze przymocowany z boku od strony wyświetlacza i tu mam problem, ponieważ nie wiem, w którym stronę mam popchnąć, czy pociągnąć od strony wyświetlacza, inaczej od przodu.

Mam nadzieje, że tym razem nikt nie zablokuje mojego postu.
    Dziękuje za odpowiedź

0 5
  • #2 11 Wrz 2016 11:11
    Jcom2013
    Poziom 11  

Witam
    To nie jest moja pralka, ale mocowanie jest podobne do mojej pralki.

Na rysunku zaznaczyłem, które mocowanie nie mogę zdjąć nie wiem od której strony pociągnąć, przesunąć lub w inny sposób wyjąć mocowanie modułu sterowania

Proszę o pomoc

Nie zrobiłem zdjęcia mocowania modułu sterowania w mojej pralce, ponieważ za dużo odkręcania na zdjęcie, ale jak mi się uda to może jutro zrobię zdjęcie.
    Dziękuje

0
  • Pomocny post
    #3 11 Wrz 2016 16:16
    Gobro
    Poziom 28  

Na prawym boku tu gdzie zaznaczyłeś kółkiem jest od zewnętrznej strony zapadka którą wystarczy nacisnąć i przesunąć moduł do góry.

0
  • #4 11 Wrz 2016 17:11
    Jcom2013
    Poziom 11  

Dzień dobry
    Dziękuje za odpowiedz.

Code:

Na prawym boku tu gdzie zaznaczyłeś kółkiem jest od zewnętrznej strony zapadka którą wystarczy nacisnąć i przesunąć moduł do góry.

Może mi nie uwierzycie, ale nie wiem, w którym miejscu jest ta zapadka, a żeby ją nacisnąć i przesunąć do góry.

Robiłem na różne sposoby, a żeby nie wyrwać i nic, ani drgnie.

Jeszcze raz proszę o pomoc.
    Jak można to prosiłbym o zaznaczenie a rysunku zapadki, którą mam nacisnąć i pociągnąć do góry.

A włożenie tego modułu z powrotem to takiej samej kolejności co wymontowanie, ale w drugą stronę, czy inaczej się montuje.

Dziękuje.

0
  • Pomocny post
    #5 11 Wrz 2016 20:58
    zhudomel
    Specjalista AGD

Druga przegródka od góry, zapadkę trzeba pociągnąć.

0
  • #6 11 Wrz 2016 23:05
    Jcom2013
    Poziom 11  

Witam
    Dziękuje za odpowiedz.
    Wiem, że do mnie jak do dziecka, ale wole mieć pewność przed wyrwaniem zabezpieczenia

Code:

Druga przegródka od góry, zapadkę trzeba pociągnąć.

Drugą zagródkę, którą zaznaczyłem trzeba podważyć do siebie i wtedy wyjdzie.

Dziękuje za odpowiedz

0