Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BOSCH WLT24460PL 24440PL ELECTROLUX EWS 11277FW

sir-greg 11 Wrz 2016 13:59 1557 3
  • #1 11 Wrz 2016 13:59
    sir-greg
    Poziom 13  

Stoję przed dylematem jaki sprzęt z tematu posta wybrać, oglądałem już Electroluxa w sklepie i wygląda fajnie, szczególnie pojemnik na detergent gdzie można wlać płyn do prania, nie wiem czy to jakaś specjalna metoda dozowania czy co?

Boscha nigdzie nie spotkałem w tym wydaniu, gdzie można by na żywo pooglądać, tylko w internecie. Ciekaw jestem tego bębna w Boschu który ma jakiś tam super kształt że się lepiej dopiera.

Obie mają podobną cenę i parametry oraz silniki bezszczotkowe, grzałka w Electroluxie ponoć niklowana. Doradźcie coś proszę.

0 3
  • #2 17 Wrz 2016 18:14
    lukasz938
    Poziom 9  

Posiadam Bosch VarioPerfect WLT24440PL i jestem z niej zadowolony, cicha, dobrze pierze. Jedyna wada to że muszę włączać dodatkowo wodę by pranie było dobrze wypłukane przy dużym załadunku ale myślę że do normalne. Pozdrawiam

0
  • #3 17 Wrz 2016 20:22
    sir-greg
    Poziom 13  

Dzięki! A to ciekawe bo właśnie ten model ma kontrolę piany więc powinien sam dodatkowo uruchomić płukanie...hmm, póki co rozważałem jeszcze LG F12A8ND ale brak ich w sklepach więc na razie się wstrzymałem.

0
  • #4 18 Wrz 2016 00:18
    lukasz938
    Poziom 9  

Piana się nie tworzy na tyle by uruchomiło się płukanie, może dlatego że używam trybu eko czyli (moja teoria) mniejsza temp wody i dłużysz cykl, do tego niemiecki płyn do prania, pełne załadowanie. Powiem że ta pralka nie ma zemną lekko. Piorę w niej również ubrania robocze, co prawda wcześniej wypłukane ręcznie, a po takim praniu włączam czyszczenie bębna czyli płukanie w 90 stopniach. Może przechwalam, ale mam nadzieje że wytrzyma jak najdłużej.

0
  Szukaj w 5mln produktów