Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka kuchenka z płytą indukcyjną do zabudowy.

Crossbow 11 Wrz 2016 18:42 894 1
  • #1 11 Wrz 2016 18:42
    Crossbow
    Poziom 10  

Witam serdecznie
    Jako, że remont kuchni już za pasem, muszę pomyśleć o wyposażeniu kuchni. Głównie o kuchence do zabudowy.
    Rozważam dwie opcje. Pierwsza to kuchenka zintegrowana z piekarnikiem do zabudowy. Moja wymagania: Płyta grzejna indukcyjna i piekarnik z termoobiegiem. Problemem jest tylko moc takiej kuchenki. Jako że maksymalny przydział mocy jaki dostanę w bloku to 7kW więc odpada mi duża część płyt indukcyjnych. Chodzi oczywiście o płytę na 230V.

Możliwy drugi wariant to osobno piekarnik a osobno płyta indukcyjna. Wymagania te same.
    Chodzi mi o sprzęt, którym pocieszę się długie lata, solidny, dobrze wykonany.
    Myślałem na początku o produktach firmy Amica jako że to polska firma i jako Polak chciałbym wspierać polski przemysł (taki mój mały odchył) :-) Przeczytałem jednak dużo negatywnych opinii o piekarnikach i płytach tej firmy. Mam mętlik w głowie i dlatego Was drodzy forumowicze proszę o radę. Co warto kupić? Chciałbym przeznaczyć na ten sprzęt maksymalnie do 3000 zł. Oczywiście nie szukam sprzętu ZA 3000 zł tylko DO 3000 zł :-) Jeśli za 1500 zł jest coś wartego uwagi to również może być :-)

• #2 12 Wrz 2016 10:02
    Yuppy
    Poziom 15  

Większość płyt indukcyjnych da się podłączyć pod jedną fazę, wtedy nie będzie wykorzystywać pełnej mocy. Możesz więc kupić taką, co ma maksymalny pobór 7kW i też będzie dobrze.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME