Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa radio po podłączeniu [PIONEER DEH-1700UB]

13 Wrz 2016 20:00 963 9
  • Poziom 7  
    Witam posiadam Seata Ibize 3 (2002rok) Chcę podłączyć radio tak abym nie musiał przekręcać zapłonu i żeby radio działało..Wszystko jest ok gdy łączę czerwony z żółtym razem..Radio się odpala tylko nie działa centralny zamek..A jak odłączę te dwa kable to centralny działa ale radio nie.Próbowałem też połączyć czerwony z żółtym i żółty z czerwonym i żadnej reakcji.Proszę o jakieś rady bo już nie mam nerwów i pomysłów jak to zrobić..Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Tak łącze czerwony z żółtym i daje do czerwonego a żółty jest odpięty i nic się nie dzieje z radiem.Gdy złącze oba razem czerwony i zółty bez zadnego odpinania to działa tylko centralka nie..
  • Poziom 7  
    Sprawa jest taka ze radio już wcześniej było podpięte i działało po przekręceniu zapłonu..Próbowałem uporządkować kable bo chciałem podpiąć antenę i coś się ruszyło albo odpieło..I radio później nie działało po przekręceniu zapłonu.Po kilku próbach włączenia i wymienienia bezpiecznika który się spalił na radiu dalej nie działało wiec podłączyłem pod inny samochód i normalnie działało z zapłonem więc nie wiem co się mogło stać..A może są jakieś bezpieczniki od żółtego i czerwonego ? Nie wiem bo się nie znam za bardzo...Ale skoro po złączeniu dwóch kabli czerwonego i żółtego działa to musi być wszystko ok w tych kablach..
  • Poziom 7  
    Od radia to wymieniłem był przepalony był to bezpiecznik nr 51 mam cały opis bezpieczników.Ale od tych kabli są oddzielne czy jak to mam szukać ?
  • Poziom 7  
    Tak wiem gdzie są bezpieczniki pytam tylko czy są od tych kabli czerwonego i żółtego?