Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II PH2 - Kontrolka ciśnienie oleju, serw, stop, immo. Nie odpala.

13 Wrz 2016 21:28 1650 7
  • Poziom 11  
    Witam. Trafiła się kolejna Lagunka dti PH2 ;-(. Po wrzuceniu karty wyświetla utratę ciśnienia oleju, stop, serw, immo nie gaśnie i nie odpala. Czy to auto ma blokadę zapłonu w przypadku złych wskazań ciśnienia oleju? Proszę o sugestie w temacie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Wiem na pewno, że II ph2 w benzynie odpali z niskim ciśnieniem oleju. Miałem taką z zatartą pompą oleju i paliła normalnie.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Sprawdź bezpiecznik 10A w skrzynce pod maską ,lubi zaśniedzieć.
  • Poziom 11  
    Przejścia i zasilania sprawdzone, wszystko niby OK' a Laguna żyje jakby własnym życiem;-). Jest aktywny HF i kiedy nie używam pilota najczęściej jest dobrze. Kiedy zamykam i otwieram pilotem najczęściej jest choinka na desce i nie pali. Czyżby potrzebny był nowy wsad do UCHa? UCH wywala tylko DF052
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Kolego jeżeli immo świeci to wina leży po stronie samochodu jeżeli sprawdziłeś wszystkie masy i zaśniedzenia to chyba UCH
  • Poziom 11  
    UCH !!! UCH!!! UCH!!!
  • Poziom 10  
    uch jak koleg cojac podpowiedział miałem niedawno taki problem
  • Poziom 11  
    Tak więc potwierdza się reguła, że nawet w fabryce RENAULT nie wiedzą jak to działa ;-). Każda laguna żyje własnym życiem, poszli daleko, stworzyli ponadczasowo inteligentne auto. Jedynym sposobem na nie to wyłączyć zasilanie zanim nas zniszczy ;-)