Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy TV - co wybrać? Co lepsze?

DaNi9631 14 Wrz 2016 16:52 426 1
  • #1 14 Wrz 2016 16:52
    DaNi9631
    Poziom 1  

Witam serdecznie. Moja prośba o poradę jest krótka i konkretna, chcę kupić TV 32 cale za około 700-900 zł (max 1000 zł). Czy za te pieniądze jest możliwość zakupu czegoś sensownego? Na jakie parametry najbardziej warto zwracać uwagę? TV będzie służył do standardowych zadań, ewentualnie jakieś filmy z pendrive. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Dodaje odpowiedzi na pomocnicze pytania:

Hmmm to tak :

1. TV Będzie w dość małym pokoju, " oglądalność" będzie z około 3-4 m
    2. Przeważnie będzie go oglądać 2 osoby
    5 TV będzie na komodzie
    6. Jeśli chodzi o słońce to często zasłonięte są żaluzje
    7. Obecnie posiadam starego Sharp-a 32 cale LCD jakiejś starej generacji
    8. Jeśli chodzi o wyposarzenie to nie mam konkretnych wytycznych. Raczej jakaś w miare solidna jakość obrazu oczywiście biorąc pod uwage mój przedział cenowy. Fajnie jak by miał dosyć wąskie ramki, no i USB ( mam nadzieje ze nie wymagam zbyt wiele)
    9. Do TV podłączony jest Dekoder UPC
    11. TV przeważnie bedzie oglądać osoba będąca cały czas w domu a więc podejrzewam że bedzie sporo eksploatowany.
    12. Często bywa że godzinami leci tan sam kanał
    13. Często oglądane bedą popularne kanały TV często w HD. Oraz filmy z USB. W możliwie wysokiej rozdzielczości
    14. Jeśli chodzi o internet to wątpie że znajde coś w tej cenie z internetem, aczkolwiek byłby to miły dodatek i na pewno używany.
    15. Jeśli chodzi o gry to nie.
    16. Przeglądałem TV LG i jeśli chodzi o stylistyke, z doświadczenia rodzinnego i znajomych widuje TV LG LED oraz Samsung
    17. Najlepiej 32 cale
    18. Moja kobieta narzeka że dotychczasowy sharp bardzo sie grzeje z tyłu jak i po dotknięciu matrycy. Przez to w teraźniejszym okresie strasznie ma gorąco w pokoju.
    19. Szczeże średnio co do okresu oglądania aczkolwiek na pewno z przeważającą wiekszością na wieczory.
    20 Budżet [700-900 zł] [Max 1000]
    21. Raczej rzadko. Tylko jeśli nie mam innej pocji bądź sytuacja mnie do tego zmusi.
    22. Jeśli chodzi o aplikacje na TV to nie miałem z tym dotychczas do czynienia.

• #2 15 Wrz 2016 01:00
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME