Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Toledo 2 1.6 SR - ciężko pali

derej12 15 Sep 2016 11:01 2466 7
    derej12
    Level 6  
    Witam
    Od tygodnia mam problem z odpaleniem auta Seat Toledo 2 1,6 SR kręci jakieś 8 sekund zanim odpali na początku kręcenia jakby już lapal i i później przygasa zanim odpali krece go ok 8 sek. Byłem u mechanika podpial kompa pokazał czujnik Halla do wymiany - wymieniłem, czujnik temperatury - wymieniłem filtr paliwa nowy po czyszczeniu przepustnicy pracuje na wysokich obrotach 1,5 tys wyczyscilem klemy chyba wszystkie wtyczki i nadal lipa. Macie może jakieś pomysły? Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Jakie ciśnienie wytwarza pompa paliwa?
    derej12
    Level 6  
    Cześć Piotrze jeśli podpowiesz mi jak zmierzyć to ciśnienie to chętnie odpowiem na twoje pytanie
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Musisz mieć miernik Ciśnienia i zmierzyć na listwie wtryskowej.
    matimon22
    Level 25  
    Który czujnik wymieniłeś(obstawiam, że nie wałka) i jaki dokładnie jest błąd z nim związany??
    derej12
    Level 6  
    Wymieniłem czujnik Halla obok filtra oleju i czujnik temperatury pod korkiem wlewu oleju filtr paliwa też dodatkowo filtr paliwa plus czyszczenie przepustnicy i po tym czyszczeniu zaczął bujać obrotami mechanik który to robił powiedział że przez jakiś czas tak może być ale zrobiłem 400 km i nie ma żadnej zmiany po czyszczeniu podpisał kompa w celu adaptacji przepustnicy przeskanowal go i wtedy wyskoczyła błędy związane z radiem i centralnym zamkiem po ich skasowaniu System OK lecz z pracą silnika bez zmian

Dodano po 15 [minuty]:

Jeśli chodzi o ten błąd czujnika 00668 -czujnik Halla wyczyscilem klemy i większość kostek nie wiemco jeszcze mogę zrobic
  • Helpful post
    matimon22
    Level 25  
    Górny czujnik na wałku wymień.
    derej12
    Level 6  
    matimon22 wrote:
    Górny czujnik na wałku wymień.

dzięki wielkie, pomogło teraz pali jak rakieta:)