Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes w220 S 320 CDI - nie odpala po braku paliwa

mr.mentos 18 Sep 2016 12:13 1890 4
    mr.mentos
    Level 7  
    Może ktoś miał podobną sytuację, w mercedes w220 S 320 CDI z 2001r, silnik 3.2L L6 DOHC 24V RWD 197 km.
    Robiony miałem próg lewy i auto było mocno przechylone na prawą stronę, ponad to przekładałem drzwi, wiązki kabli i w tym czasie, musiałem uruchomić silnik, podłączyłem akumulator, po 2 minutach pracy auto zgasło i nie chciało odpalić, zauważyłem, że było bardzo mało paliwa, rezerwa, doczytałem, że może to tego wina, trzeba dolać paliwa i będzie OK, więc dolałem 10L i zakręciłem, nic, auto nie odpaliło, (było słychać przez moment dziwny hałas pstrykanie gdzieś obok tylnego lewego koła lub w bagażniku, (może pompa paliwa, bo bez paliwa?). I był problem ze stacyjką, drugi raz nie chciała zakręcić, musiałem z trudem wyjąc kluczyk.
    Opuściłem auto na równo i nic, nie pali, paliwo w filtrze jest, próbowałem z plakiem psikałem w dolot też nie odpala, więc może ktoś ma wiedzę i mi pomoże, aby nie piszcie jedź do serwisu itp., bo auto leży na brzuchu na lawetę nie wciągnę! Aha komp. nie wyświetla żadnych komunikatów itp.

I chcę ustalić położenie elektrycznej pompki paliwa o ile taka jest i lub mechanicznej, bo nie mogę ogarnąć, gdzie, co i jak, bo różnie piszą o tym.
    decybel91
    Level 41  
    Stacyjka się uszkodziła.
    mr.mentos
    Level 7  
    Stacyjka? Przepraszam, ze zapytam, jesteś pewien! Bo mogę ściągnąć mechanika z komputerem, może pomoże, ale 100pln w plecy,
    A jak to stacyjka to, co muszę wymienić wsio, immobilajzer itp.
    ociz
    Moderator of Cars
    Dokończ blacharkę i ostaw auto do mechanika. Proste. Z takim kompletnym brakiem wiedzy tylko jeszcze więcej szkód narobisz.
    mr.mentos
    Level 7  
    nie mam jak odstawic, na lawete nawet nie wiade bo lezy na ziemi, musze go podniesc, zeby wjechal, narazie umowilem mechanika z serwisu, zeby do mnie z kompem przyjechal, ale watpie, zeby potem przyjechal z calym majdanem narzedzia itp. zeby naprawic jak wyjdzie co to za blad na kompie.
    a lezy, bo to airmatic musi sie podniesc, zeby wjechac na lawete inaczej dupa