Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna III buczenie w kabinie

18 Wrz 2016 19:36 3201 14
  • Poziom 10  
    Witam jestem swieżym posiadaczem Laguny III 2008 rok silnik 1.5 dci
    mam z nią problem dość uciążliwy w kabinie słychać uciążliwe ,,buczenie'' kierownica nie ma drgań biegi wchodzą bez zarzutu sprzęgło nei ma bicia i nie szarpie przy skrecie hałas nie ustaje ;/ wydaje mi się ze hałas nasila się gdy samochód jedzie na biegu bez gazu ... co może być tego przyczyną ??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Może coś od opon?, otwórz okno i posłuchaj czy nie jest głośniej.
  • Poziom 10  
    nie ma różnicy czasem odczuwam delikatne ale to naprawdę delikatne drgania kierownica dodam ze w miejscu pasażera hałas jest mniej odczuwalny
  • Admin grupy Samochody
    Łącznik elastyczny tłumika.
    Szczelny ale uszkodzony.
  • Poziom 10  
    a da się jakos ten łącznik sprawdzić przed wymianą ??
  • Poziom 12  
    anzii2 napisał:
    hałas nasila się gdy samochód jedzie na biegu bez gazu
    Przegub wewnętrzny
  • Poziom 43  
    Bez obciążenia (gaz puszczony) przegub nie będzie hałasował.
  • Poziom 10  
    tylko przy ruszaniu nic nie puka i nie stuka ... dziś byłem na stacji zawieszenie ok łożyska tez ... zauważyłem za hałas jest przy predkosci 70-90 km/h
  • Poziom 10  
    jakies pomysły ??
  • Poziom 32  
    Miałem taki przypadek , wymieniłem łożyska i nic i okazało się to od opon .Ale był to szum w kabinie :)
  • Moderator Samochody
    Może być też poduszka silnika, ta przy rozrządzie.
  • Poziom 21  
    Witam zobacz szczelnosć przedniej szyby pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    wiec tak łożyska ok , łącznik tłumnika ok nie wiem o co chodzi z tą szczelnością szyby ale narazie dam spokuj poczekam dwa tygodnie na wymiane opon na zimowe i w miedzy czasie posprawdzam olej w skrzyni i zobaczy w tedy
  • Poziom 24  
    Raczej opony, temat przerabiam u siebie. Przed wyjazdem na urlop założyłem zimówki, i obrazu buczenie coś n wzór padniętego łożyska. O powrocie kupuję dwie opony.
  • Poziom 10  
    wymiana opon pomogłą ;) temat do zamknięcia