Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia ambiente- załącza się wentylator chłodnicy po włączeniu zapłonu.

Łukaszszym 22 Wrz 2016 17:44 969 4
  • #1 22 Wrz 2016 17:44
    Łukaszszym
    Poziom 2  

Skoda Octavia ambiente- załącza się wentylator chłodnicy po włączeniu zapłonu.
    Witam!
    Wczoraj wieczorem zaparkowałem auto(wszystko było ok) dzisiaj rano po przekręceniu kluczyków zapaliły się kontrolki (wspomagania,hamulca (na czerwono" kontroli trakcji,poduszek powietrznych) przy tym są trzy głosne sygnały dźwiękowe! Od razu załącza się wentylator chłodnicy i kręci na maksymalnych obrotach. Przy próbie uruchomienia silnika, silnik zapala się na 2 sek i gaśnie. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją i wie jak rozwiązać ten problem?

0 4
  • #2 22 Wrz 2016 20:08
    decybel91
    Poziom 39  

Nie działa sterownik silnika, a ponieważ wczoraj w 3mieście mocno lało - zalało więc sterownik silnika jest na podszybiu.

2
  • #3 22 Wrz 2016 21:18
    Łukaszszym
    Poziom 2  

Bardzo dziękuje za pomoc. Mam pytanie czy jest możliwość samodzielnego wyjęcia i np. osuszenia tego sterownika czy należy zaholować auto do elektryka w celu wymiany?

0
  • #4 22 Wrz 2016 21:45
    Ireneo
    Poziom 40  

Łukaszszym napisał:
    Bardzo dziękuje za pomoc. Mam pytanie czy jest możliwość samodzielnego wyjęcia i np. osuszenia tego sterownika czy należy zaholować auto do elektryka w celu wymiany?

Wszystko zależy czy masz dwie lewe ręce. :D

2
  • #5 22 Wrz 2016 22:59
    Łukaszszym
    Poziom 2  

Obie prawe:) myślę ,że przy dobrym instruktażu poradzę sobie :)

0