Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe. Obecnie Alpine cde-9882ri

damianbe20 22 Wrz 2016 17:53 915 2
  • #1 22 Wrz 2016 17:53
    damianbe20
    Poziom 8  

Witam, obecnie w aucie posiadam Alpine cde-9882ri. Głośników mam 8 fabrycznych w aucie. Wydaje mi się, że brakuje temu radiu mocy, nie ma fajnego basu. Tak gra bo gra a żeby wydusić bass to musi naprawdę głośno grać.
    Rodzice mają Pioneera (nie wiem jaki model) i 4 głośniki i u nich dokładnie ta sama muzyka gra 100x lepiej.

Zastanawiam się czy to kwestia radia czy głośników, ale radio i tak chciałbym wymienić ze względu na funkcje, odczytywane formaty itp.

Rozważam zakup tego modelu Pioneer deh-4800fd.
    Co sądzicie? Inne propozycje ? Kwota ~600 jak ten pioneer, aczkolwiek jak coś będzie fantastycznego, gdzie jakość mnie powali na kolana to i nawet może kosztować 1000 i wezmę pod uwagę.

• #2 05 Paź 2016 02:17
    badboy84
    Poziom 36  

Zdajesz sobie sprawę z tego że ten pajonier nawet nie leżał obok tego Alpine'a? Czemu chcesz wymienić lepsze na gorsze to nie wiem. Jeżeli brakuje mocy to pomyśl nad wzmacniaczem. Miałem kiedyś tego Alpine i dobrze go wspominam, obecnie radio z nawigacją pozostawia wiele do życzenia.

• #3 05 Paź 2016 08:01
    m2c
    Poziom 17  

Też miałem tą Alpinę. W porównaniu z nią mój Pioneer 80PRS wygląda jak plastikowa chińska zabawka :( Wymiana radia nic ci nie da, co prawda pioneer ma trochę więcej mocy ze względu na końcówkę w klasie D ale to raczej głośniki lub ich aplikacja jest problemem.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME