Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CLP-320 - Blady wydruk przy czarnych obszarach i jakieś zniekształcenia.

23 Wrz 2016 11:34 858 1

• Poziom 26  
    Witam Was jak w temacie.
    Gdy są czarne obszary to druk jest blady z takimi pasami. Gdy są mniejsze czarne obszary to krawędzie są w miarę czarne a środek jest blady.
    Jak wydrukuje np czarny kwadrat to narożniki są jak by lekko wyciągnięte, może to na zdjęciu będzie widać.
    Litery drukuje dobrze a nawet bardzo dobrze. Ścieżki też nie jest źle, chodź też mam wrażenie, ze za mało toneru daje.

Toner jest obecnie zamiennikiem z wsypanym proszkiem. Proszek jest dobrej jakości, bo kiedyś na nim tego nie miałem. Wcześniej dosypywałem go do zużytego oryginalnego toneru samsunga albo po chyba 6 dosypce toner padł tzn kiepsko drukował.
    Przed dosypaniem proszku toner przedmuchałem sprężarką.
    Przedmuchałem też inne kolory oraz przedmuchałem pojemnik na zużyty toner.
    Innych rzeczy nie robiłem.

Poniżej obrazek. Może ktoś ma pomysł, bo przy termotransferze mam pogorszoną jakość i przeżerki wytrawiacza.

pozdrawiam
    Oskar

Samsung CLP-320 - Blady wydruk przy czarnych obszarach i jakieś zniekształcenia.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • TermopastyTermopasty

• Poziom 34  
    Ja przekonany jestem że jest to wina tonera, a dokładnie proszka. Podmień na inną kasetę, by się przekonać.