Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Bravia KDL-42W655A - Płyta Główna

23 Wrz 2016 22:15 1254 5
  • Poziom 5  
    Witam drodzy użytkownicy forum elektrody. Posiadam problem z telewizorem LCD Sony Bravia,migały 3 diody na czerwono gdy chciałem go odpalić. Po rozkręceniu okazało się że najprawdopodobniej wina leży po stronie płyty głównej telewizora. Największy problem w tym że nie mogłem znaleźć żadnej aukcji z nią. Zwracam się do was o pomoc żebyście mi pomogli znaleźć jakąś aukcje " może być nawet zagraniczna " i też w miarę normalniej cenie. Albo ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż taką część.
    Model płyty głównej : 1-888-154-11 ( 173416811 )
    Podrawiam i liczę na pomoc.
    ( Dodaję w załącznikach zdjęcia tej płyty oraz nalepki z tyłu telewizora )
    Sony Bravia KDL-42W655A - Płyta Główna Sony Bravia KDL-42W655A - Płyta Główna Sony Bravia KDL-42W655A - Płyta Główna Sony Bravia KDL-42W655A - Płyta Główna Sony Bravia KDL-42W655A - Płyta Główna
  • Poziom 41  
    Sony Bravia i ? podaj pozostałe oznaczenie.
  • Poziom 5  
    1 PAWEL napisał:
    Sony Bravia i ? podaj pozostałe oznaczenie.

Podane
  • Poziom 34  
    Nie zrobiłeś czasem błędu w opisie usterki i nie ma być bezpiecznik F9105?? Bo coś nie widzę takiego jak podajesz, czyli F91405. Sprawdź to dokładnie.
    Wojtek M napisał:
    Uszkodzony bezpiecznik SMD F91405 2A na płycie głównej

Jak jest pomyłka to popraw, bo wielu ludzi się naszuka na podstawie tego opisu po PCB.

Wojtek M napisał:
  • Poziom 30  
    Novile napisał:
    Nie zrobiłeś czasem błędu w opisie usterki i nie ma być bezpiecznik F9105? Bo coś nie widzę takiego jak podajesz, czyli F91405.
    Masz rację, już poprawiłem. Ma być F9105 2A. Dziękuję i pozdrawiam.
    Wojtek M.