Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo S8-50l - Wymiana digitizer + wyświetlacz

23 Wrz 2016 23:04 1986 4
  • Poziom 8  
    Witam,
    mam zamiar wymienić digitizer + lcd w lenovo S8-50L. Znalazłem już fabrycznie sklejony do kupienia w sklepie internetowym. Pytanie, bo nie chce mi się rozbierać go całego aby to sprawdzić. Czy jeśli chcę wymienić tę część, to będę musiał kleić jakąś ramkę dodatkową? Czy wystarczy tylko wpiąć, przykręcić i poskładać z powrotem. Ciężko jest mi znaleźć jakieś konkretne informacje ntt. w sieci.
    W tym temacie ktoś rozebrał go, ale nie jestem pewny czy to ten sam model, bo mój ma L na końcu i w nim właśnie jest jakaś ramka, ale po co to kleić skoro mam całość digi+lcd?
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3048909.html
  • Poziom 33  
    Tylko że wkleja się jaszcze całość do obudowy tabletu. Trzeba go do wymiany rozebrać na czynniki pierwsze. Musisz kupić sobie dobrą taśmę dwustronną (mocną) bo punktów klejenia ekranu połączonego z digi do obudowy jest niewiele. W tym modelu nie da się oddzielić digitizera od lcd bo jest klejony na całej powierzchni.
  • Poziom 8  
    Dzieki,
    jakieś taśmy macie do polecenia? Lepsze piankowe?
    Czy taka wystarczy: Lenovo S8-50l - Wymiana digitizer + wyświetlacz

albo taka:
    Lenovo S8-50l - Wymiana digitizer + wyświetlacz

Kiedyś dostałem razem z jakimś zestawem chińską taśmę i co prawda digi dobrze przykleiła w telefonie. W tym tablecie jednak mam pewne obawy, aby jej używać. No i jest bardzo cienka.
  • Spec od GSM
    Wklej na klej B7000 i nie będziesz miał problemów że coś się odklei.
  • Poziom 9  
    Jest możliwość założenia setu razem z ramką są dostępne na allegro.

Ostrzegam przed sztukami z niedziałającymi rogami sam przerabiałem kilka i są dostawcy co jeszcze takie posiadają.

Pisz pw to dam namiary na dobre sety do S8-50