Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor zacina gry i różne

Prezes P. 24 Wrz 2016 07:56 774 7
  • Poziom 2  
    Witam mianowicie mam spory problem mój monitor to samsung s22sd300 gdy oglądam film lub dynamiczne cut sceny w grach zniekształca trochę obraz dajmy na to że oglądam dynamiczny film monitor załapuje obraz tylko że długich prostokątach od końca do końca ekranu komputer sam w sobie mam bardzo wydajny i dobry. monitor tak zacina jak by nie była to wina komputera tylko.. monitora Proszę o pomoc !! :cry: :cry:
  • Poziom 2  
    jdubowski napisał:
    Sprawdzałeś komputer z innym monitorem?

Nie nie sprawdzałem
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    Prezes P. napisał:
    jdubowski napisał:

Nie nie sprawdzałem

To sprawdź (w takiej samej rozdzielczości), bo problem zapewne masz z kartą graficzną (uszkodzona, problem z chłodzeniem, niewłaściwe sterowniki) a nie z monitorem.
  • Poziom 2  
    jdubowski napisał:
    Prezes P. napisał:
    jdubowski napisał:

Nie nie sprawdzałem

To sprawdź (w takiej samej rozdzielczości), bo problem zapewne masz z kartą graficzną (uszkodzona, problem z chłodzeniem, niewłaściwe sterowniki) a nie z monitorem.

sam nie wiem akcje zacinają się dość płynnie ale jeżeli nawet była by to wina karty czy opłacalna będzie naprawa moja karta to nvida geforce gt 430
    Prezes P. napisał:
    jeżeli nawet była by to wina karty czy opłacalna będzie naprawa moja karta to nvida geforce gt 430

Naprawa karty czy naprawa komputera przez wymianę karty?
    Wentylator na karcie działa? Radiator czysty czy zabity kurzem?
  • Poziom 2  
    Raczej to wychodzi z gry bo jestem cienki w tych sprawach :| boję się po prostu że jeżeli rozłożę monitor to go.. nie złożę :!:
    Prezes P. napisał:
    Raczej to wychodzi z gry bo jestem cienki w tych sprawach :| boję się po prostu że jeżeli rozłożę monitor to go.. nie złożę :!:

Karta w komputerze a nie w monitorze jest.
    Monitor podmieniony do testów?