Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przeka幡iki
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Citroen Berlingo III - wentylator ch這dnicy po odpaleniu chodzi ca造 czas

24 Wrz 2016 10:59 2094 11
  • Poziom 16  
    Witam, mam taki problem, auto Citroen Berlingo 2010r 1.6 benzyna, ECU BOSCH, po odpaleniu silnika wentylator ch這dnicy chodzi na maxa.
    Instalacja sprawdzona, w parametrach sterownik ewidentnie w陰cza przeka幡ik wentylatora po odpaleniu, na zgaszonym silniku mo積a normalnie wysterowa komputerem ka盥 pr璠ko嗆 wentylatora.
    Jest jeden zapisany sta造 b陰d P0A1A, dotyczy alternatora. Czy jest mo磧iwe 瞠 z powodu braku sygna逝 z alternatora (linia BSS) ster uruchamia wentylator???
  • Relpol przeka幡iki
  • Relpol przeka幡iki
  • Poziom 43  
    Wentylator po uruchomieniu lata na drugim biegu czy na pierwszym?
  • Poziom 16  
    Auto nie ma klimy. Sprawdza貫m kodowanie ster czy czasem nie jest zakodowane 瞠 ma klime ale nie.
  • Poziom 43  
    Co kombinowane z tym autem bo jak mnie pami耩 nie myli to w wersji bez klimy jest tylko jeden bieg wiatraka.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 43  
    No to m鎩 misterny plan... :D

georgesgr napisa:
    Powie to czy ECU steruje wentylator, czy problem jest w modole.
    66fantasti66 napisa:
    w parametrach sterownik ewidentnie w陰cza przeka幡ik wentylatora po odpaleniu, na zgaszonym silniku mo積a normalnie wysterowa komputerem ka盥 pr璠ko嗆 wentylatora.

Francowate sygnalizuj problem w obwodzie odczytu temperatury silnika i ci郾ienia w klimie w豉郾ie awaryjnym w陰czeniem wiatraka wiec ja bym dok豉dnie szuka tam.
    66fantasti66 napisa:
    Jest jeden zapisany sta造 b陰d P0A1A,

Czym robiona diagnostyka?
  • Poziom 16  
    Witam wszystkich sprawa rozwi您ana wymiana regulatora napi璚ie rozwiazazala problem z b喚dem i wentylatorami