Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jbl,Ldm nie mam zielonego pojęcia co jeszcze

Light-Sound 24 Wrz 2016 23:28 801 4
  • #1 24 Wrz 2016 23:28
    Light-Sound
    Poziom 3  

Witam Tym razem inne pytania
    Potrzebuję nagłośnienie najlepiej nowe (choć niekoniecznie) Może dwie aktywne paczki (wątpię że się da za taką cenę) po prostu nagłośnienie najlepsze jakie się da. W tym przedziale cenowym może być trochę więcej niż 4000 ale bez przesady myślę o kolumnach plus wzmacniaczu(lub inne propozycje) żeby się zmieścić w tym przedziale cenowym nie będzie na tych paczkach za dużych imprez( kilka kilkanaście osób) i ewentualnie jakieś Eventy rodzinne Proszę o jakieś linki propozycje. Z góry dziękuję

Dodano po 3 [godziny] 11 [minuty]:

Co powiecie o tym
    Ld Systems dave 15 G3

0 4
  • #2 26 Wrz 2016 14:38
    piotr maj
    Poziom 15  

Na takie imprezki mamy Mackie SRM450 V2 plus mikserek soundcraft epm6 mikrofon AKG mini do ręki i wystarczą. Tę kolumny jako fronty do zespołu to słabe są. , ale do DJ w porządku, bardzo ładnie grają na otwartej przestrzeni.

0
  • #3 26 Wrz 2016 15:35
    DjMapet
    Poziom 43  

O Dave 15 G3 jest trochę na forum opinii - poczytaj. Negatywnych raczej nie widziałem.
    Z drugiej strony, nie wiem czy jest sens kupowania takiej mocy nagłośnienia na imprezy z udziałem kilkunastu osób?
    Nawet te SRM 450, to już będzie przerost formy nad treścią. :-)

Pozdrawiam.

0
  • #4 26 Wrz 2016 18:41
    Light-Sound
    Poziom 3  

Aaaa zapomniałem napisać że mamy w planach ze szwagrem DJ-tem grać 18stki tym sprzętem

Dodano po 32 [minuty]:

A jakie macie zdanie o,, dave 15 g2''
    Jak myścicie imprezę na sali na ile osób pociągnie

1
  • #5 26 Wrz 2016 19:12
    DjMapet
    Poziom 43  

Bankiet, wesele itp. imprezy na ok. 100 osób. Dyskotekę w okolicy 50.

Pozdrawiam.

1
  Szukaj w 5mln produktów