Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield BC 2 Vietnam z Punkbuster - brak możliwości uruchomienia gry.

25 Wrz 2016 19:16 897 11
  • Poziom 20  
    Witam. Mam oryginalną grę kupioną na "Steamie" i gdy chcę wejść do gry na serwery, to wyświetla mi komunikat, zainstaluj "Punkbuster". Zainstalowałem, dodałem grę, zaktualizowało jakieś pliki, ale gra dalej się nie uruchamia. Dodam, że "Punkbuster" jest zainstalowany w innym folderze niż gra.
  • Poziom 20  
    CzakiBest napisał:
    A wybrałeś opcje zaktualizowania danej gry na liście w Punk Busterze
    Tak i nadal bez zmian
  • Poziom 20  
    Wydaje mi się że problem w tym iż nie mam wykupionego battlefielda multiplayer na steamie bo np. CoD 4 też nie działa w trybie multi ale MoH już tak bo mam na steamie i singiel i multi.
  • Poziom 16  
    To chyba jedynie to pozostaje.
  • Poziom 20  
    Cóż, zakupiłem wersję Multi na Steam, coś tam się zaktualizowało, a i tak nie działa. Porażka totalna. :(
  • Moderator na urlopie...
    Przy zakładaniu tematu powinieneś podać wszelkie niezbędne informacje dotyczące sprzętu.
    Uzupełnij temat o specyfikację PC.
    headshot napisał:
    coś tam się zaktualizowało

Będzie to tajemnicą jak napiszesz konkretnie co?
    Będzie dużo prościej i szybciej jak będziesz podawał konkretne informacje.
    Pomoże to nie tylko Tobie, ale i innym czytającym ten temat.
  • Poziom 20  
    swiercm napisał:
    Uzupełnij temat o specyfikację PC
    Więc specyfikacja w postaci dxdiag w załączniku.
    swiercm napisał:
    Będzie to tajemnicą jak napiszesz konkretnie co?
    Nie nie jest to tajemnica po otrzymanym e-mailu od sprzedawcy okazało się że to nie jest kod do aktywacji gry tylko prezent o nazwie Battlefield: Bad Company™ 2 który należy zainstalować. Ściągnął się jakiś bardzo mały plik ok. 400kb po czym nastąpiła weryfikacja instalacji a na liście gier w bibliotece nie pojawiła się wersja multi. Po uruchomieniu Punkbustera i gry nadal występował komunikat " zainstaluj Punkbuster" Po wejściu w zakładkę prezenty klikam na opcję dodaj do biblioteki poczym występuje komunikat widoczny na zdjęciu. Sprzedawca twierdzi że z jego strony jest wszystko ok i że jest to problem techniczny.

Edit:

Reinstalacja windows i całego steam rozwiązała problem.