Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Polaroid MIDC497 - Hard reset

25 Wrz 2016 21:20 2781 6
  • Poziom 24  
    Witam, trafił do mnie tablet polaroid midc497, bawiło się nim jakieś dziecko i wgrało jakieś aplikacje xxx, do przyśpieszania, czyszczenia itp. zaraz po włączeniu tabletu pojawiają się komunikaty aplikacja hot photos została zatrzymana,jakaś inna hot lub fast procesor została zatrzymana itp itd. i za chwilę tablet się resetuje i tyle.Wszedłem w recovery i dałem wipe, factory reset itp, myślałem że przywrócą się ustawienia fabryczne i wszystkie te aplikacje się usuną i będzie ok jednak po ustawieniach fabrycznych te aplikacje dalej są, ustawienia fabryczne w ogóle się nie robią. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie ustawień fabrycznych? Przez adb czy coś innego? Najlepiej byłoby wgrać do niego od nowa soft ale nie znalazłem takiego w internecie.
  • Poziom 24  
    gradek83 dzięki za link pobrałem soft tylko jak i czym go teraz wgrać bo na tej stronie żadnego manuala nie ma.
  • Poziom 24  
    Tylko w recovery tablet rowniez nie wchodzi. Pokazuje sie tylko ludzik androida i nic wiecej.
  • Moderator - GSM
    Jak jest ludzik androida to przytrzymaj power. Wcześniej piszesz, że robiłeś hard reset wiec recovery działało.