Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SL-CH555 laser coś przycina

26 Wrz 2016 07:16 459 9
  • Poziom 6  
    Witam, mam taki problem: czasami czyta płye i gra bez problemu (przewijanie, zmiana utworów), lecz czasami nie czyta płyty wcale bądź jest sytuacja jak na filmie:
    Link

Proszę o pomoc, bo to strasznie denerwuję. Pozdrawiam[/youtube]
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 33  
    Możesz powiedzieć, w której minucie, sekundzie?
    Czyściłeś laser?
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 6  
    Pod koniec filmu widać. Lasera nie ruszałem. Dodam jeszcze że tacka na płyty się dosyć mocno grzeje po zmianie płyty, a w 2giej takiej samej wieży tego nie ma. Moze to być spowodowane jakimś brudem?
  • Poziom 43  
    Nawet nie zajrzałeś do środka (?) a żądasz od nas - na odległość, i po bardzo skromnych danych jakie podałeś - analizy i recepty na naprawę?
    To tak nie działa. Można by książkę napisać ale bez sprawdzenia sprzętu fizycznie nic z tego nie wyniknie.
    Rozbierz (o ile czujesz się na siłach), sprawdź, pomierz, wyczyść - napisz jakie efekty.
  • Poziom 6  
    Zaraz spróbuję i dam znać. Może tylko brud, bo podobno cd było mało używane.
    Czasami nawet potrafi przyciąć1szy utwór i odrazu polecieć na np. 14. Rozwbrałem, wszystko jest czyste.
  • Poziom 33  
    Przeczyść laser używając IPA.
  • Poziom 6  
    laser wyczyściłem, wydmuchałem środek i dalej działa jak chce. Wymiana lasera czy co? Nawet nie wiem jaki tu jest :/
  • Poziom 43  
    Post z linku (#3) czytałeś? Wątpię, bo byś chyba nie pytał...
  • Poziom 6  
    Problem rozwiązany - wystarczyło psiknąć WD-40 na prowadnicę lasera