Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nieudana rejestaracja karty sim w plusie w innych działa

09 Lip 2005 03:06 3811 18
  • Poziom 10  
    Witam! Kupilem od kumpla telefon i jemu znakomicie wszystko dziala lecz on uzywal w erze, ja mam plusa i w momencie kiedy wkladam karte plusa to Wyswietla sie komunikat Nieudana rejestracja karty sim. Jaki jest powód takiego zachowania, a jeszcze telefon w momencie kiedy wyszukamy recznie sieci widzi ja lecz nie mozna sie zalogowac???
  • Poziom 31  
    co masz na mysli znakomicie dzialal? mial zaiseg czy dzwonil przy tobie?
  • Poziom 20  
    najprawdopodobniej telefon zgloszony na policji i u operatora(Plus GSM) jako kradziony,kwestia czasu jest tylko kiedy Era i Idea tez go zablokuja.Najlepiej oddaj go kumplowi i odbierz kase,
  • Poziom 10  
    Telefon jest uzywany przez mojego kolege przez 3 miesiace. Wydaje mi sie ze jezeli telefon byl by kradziony to juz by go wylaczyli, ale dzieki musze jeszcze stpawdzic.
  • Poziom 32  
    Witam, a czy twoja karta nie jest przetermiowana??
  • Poziom 2  
    A nie jest to związane z hasłem "simlock"?

Najpierw ERA - teraz PlusGSm ?
  • Poziom 31  
    W Polsce (chyba) jedynie PLUS wyłącza telefony skradzione i zgłoszene przez ich właścicieli, reszta to olewa.
  • Poziom 28  
    jezeli byl by kradziony to blokowanie nastepuje automatycznie we wszystkich 3 sieciach. Jezeli w erze dziala to albo telefon ma simlocka albo karta plusa jest "przeterminowana"
  • Poziom 22  
    Ja też stawiam na przeterminowaną kartę bo kiedyś znalazłem kartę simplus której używałem ze 2 lata temu, włożyłem i po uruchomieniu był taki sam komunikat.
  • Poziom 31  
    A czy ta karta odpali na telefonie kogoś kto ma w PLUSIE
  • Poziom 10  
    Witam! karta sim jest aktualnie uzywana i jest sprawna w 100%. Probowalem rowniez na innych kartach plusa i takze pojawia sie taki komunikat.
  • Poziom 10  
    W takim razie na 99% telefon ma simlock'a Plusa.
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam! to znowu ja mam jeszcze pytanie, w tym telefonie nie mozna juz sciagnac sim locka za pomoca kodu poniewaz juz ktos za duzo razy wpisal kod. Moje pytanie jest takie: Czym mozna sciagnac sim locka z tego telefonu. Potrzebny jest gryfin czy jakims tanszym sposobem mozna to zrobic.
  • Poziom 28  
    musisz sie udac do jakeigos serwisu. sciagaja za 15-20 zl
  • Poziom 21  
    A tak wogóle to co to za telefon?
  • Poziom 10  
    To jest nokia 6310i.
  • Poziom 11  
    Witam.

Mam podobny problem z Nokia 6310i. Telefon nie jest kradziony - byl to telefon sluzbowy a teraz rzeszedl na moja wlasnosc. Nie orientuje sie czy byl zdejmowany simlok, jednak jest to malo istotne, poniewaz telefonu uzywam od ponad roku i dopiero dzisiaj pojawil sie ten problem. Komunikat dokladnie taki:
    "nieudana rejestracja karty sim"

Czy ktos ma jakis pomysl?
  • Poziom 10  
    Panowie dowiedzialem sie cos ciekawego wystepuja dwa rodzaje kart sim jesli jest to stara wersja karty sim to telefon taki jak np. 6310i nie bedzie czytal tej karty i bedzie sie pojawial taki komunikat. Trzeba wymienic karte:(